2

Polska vs Niemcy – wojna klonów

Nawet w kopiowaniu pomysłów nie jesteśmy chyba najlepsi – wydaje się, że internauci niemieccy równie szybko i równie podobnie potrafią kopiować zagraniczne pomysły. Najlepszym przykładem jest chyba najczęściej powielany serwis (i pomysł) czyli twitter. Niemcy tylko w marcu wyprodukowali około 4-5 serwisów „twittero podobnych”, Polacy jednak nie byli dłużni może nie w tak, krótkim okresie […]

Nawet w kopiowaniu pomysłów nie jesteśmy chyba najlepsi – wydaje się, że internauci niemieccy równie szybko i równie podobnie potrafią kopiować zagraniczne pomysły. Najlepszym przykładem jest chyba najczęściej powielany serwis (i pomysł) czyli twitter.

Niemcy tylko w marcu wyprodukowali około 4-5 serwisów „twittero podobnych”, Polacy jednak nie byli dłużni może nie w tak, krótkim okresie czasu ale za to mamy też swoich 3 reprezentantów.Tak więc na przeciw siebie stają Niemcy reprezentowani przez:

oraz reprezentacja Polski w składzie:

Jeśli wojna toczyła by się na ilość wpisów to chyba zdecydowanie wygrali by Niemcy dzięki zawodnikowom takim jak Sloggen oraz Wamadu.

Gdyby tematem pojedynku był sam tylko i wyłącznie wygląd – wydaje by się, że szala zwycięstwa przechyliła by się na stronę polski dzięki reprezentantom takim jak Co robisz (od thoro), oraz Corobi.pl.

Typowa woja powinna się rozegrać w kategorii – „najbardziej podobny klon” – i tutaj całkowity nokaut Niemców zawdzięczamy serwisowi Robisz.pl. (jedynie co nieco zaburz całkowitą zbieżność z twitterem to wprowadzanie przez robisz możliwości wysyłania zdjęć)