Mobile

Połowę tańsze bilety komunikacji miejskiej w Jak Dojadę - II edycja

Grzegorz Ułan
3

Możliwość zakupu biletu w aplikacji Jak dojadę pojawiła się na początku grudnia. Chwilę po tym twórcy aplikacji udostępnili promocję, dzięki której można było zakupić w niej bilety z 50% upustem. Promocja ta skończyła się 12 stycznia, ale kilka dni później uruchomili drugą edycję.

Zasady pozostają bez zmian. Bilet kupujemy w aplikacji Jak Dojadę w specjalnej zakładce, a jako formę płatności wybieramy BLIK-a.

Z 50-procentowym upustem kupimy wszystkie bilety jednorazowe, oraz dobowe. 3-dniowe czy grupowe są tańsze o 15 zł, bo to maksymalny upust, jaki można dostać w tej promocji. W regulaminie doczytałem, że jest też określona pula zniżek, a mianowicie ustalono ją na kwotę łącznie 48 tysięcy złotych, co ważne nie ma tu żadnych limitów jeśli chodzi o liczbę biletów na jednego uczestnika. Można kupić ich ile się chce z obowiązującym w promocji upustem.

Druga edycja promocji potrwa do końca stycznia, chyba że pula zostanie wykorzystana szybciej. Z promocji mogą skorzystać mieszkańcy Trójmiasta, Warszawy oraz Leszna,

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu