Filmy

Oto nowa animacja od twórców kapitalnego Spider-Man: Uniwersum

Paweł Winiarski
1

Jeśli lubicie (nawet od czasu do czasu) obejrzeć jakąś dobrą animację, to rzućcie okiem na zwiastun nowego filmu od twórców Spider-Man: Uniwersum. Połączeni zapowiadają się bardzo ciekawie.

Za nową animację Sony Pictures odpowiedzialni są między innymi Phil Lord i Christopher Miller, których możecie znać ze świetnego, docenionego przez widzów i media Spider-Man: Uniwersum. Tym razem panowie nie wzięli się za kolejny znany i popularny świat, ale nieco trudniejszy temat, jakim są relacje rodzinne.

Katie Mitchel wyrusza na studia i kiedy wydaje jej się, że opuści dom i zacznie żyć na własny rachunek, rodzice postanawiają, że zamiast lecieć samolotem, na kampus odwiezie ją rodzina. Dziewczyna będzie musiała więc wziąć udział w przymusowej wycieczce.

Nadopiekuńczy ojciec Rick nie chce stracić z córką tego, co miał wcześniej dlatego staje na głowie by tak się nie stało. Pech chce, że w tym samym czasie na świecie buntują się roboty i sympatyczna rodzinka będzie musiała stawić im czoła. Zapewne ocalić nie tylko siebie, ale i cały świat.

Z humorem w tego typu produkcjach bywa różnie (jednym pasuje, innym nie), ale nie sposób odmówić uroku "kresce", jaką zostali wykonani Połączeni. Jeśli wiec animacja nie da rady pod kątem fabuły i żartów, to chociaż popatrzymy sobie na ładne widoki.

Film ma trafić do kin jeszcze w tym roku, zapewne późną wiosną lub latem.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu