Polska

Polacy przegrali walkę o półfinał Euro, ale Media Markt i tak nagradza klientów

Grzegorz Ułan
Polacy przegrali walkę o półfinał Euro, ale Media Markt i tak nagradza klientów
1

Maciej wczoraj pisał Wam o promocji, którą Media Markt przygotowało dla swoich klientów, którzy w dniach 2-5 czerwca dokonali zakupów w MM za kwotę minimum 500 zł i zarejestrowali swój paragon. Był tylko jeden warunek, Polacy mieli awansować do półfinału Mistrzostw Europy.

Niestety nie udało się, mimo to Media Markt i tak nagrodzi tych klientów, już nie zwrotem pieniędzy, ale kartę podarunkową o wartości 20% dokonanych wtedy zakupów.

Sieć Media Markt od początku rozgrywek wierzyła w sukcesy polskiej reprezentacji i zachęcała klientów do kibicowania w ramach promocji „Kibicuj naszym i odbierz kasę”. Polacy grali rewelacyjnie, a kibice mocno zagrzewali ich do walki. Mimo że po zaciętym meczu to Portugalia awansowała do półfinału Mistrzostw Europy, Media Markt zdecydował, że chce nagrodzić swoich klientów - każdy uprawniony uczestnik akcji otrzyma kartę podarunkową Media Markt o wartości 20% dokonanych zakupów! Sieć Media Markt docenia pasję i zaufanie, które pokazali polscy kibice, do ostatniej chwili kibicując naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Polacy osiągnęli ogromny sukces – awansowali do 1/4 turnieju, zapisując się w historii europejskiej piłki jako drużyna zgrana, silna i dobrze przygotowana. Kibicowanie takim piłkarzom to prawdziwy zaszczyt!

Świetny ruch, może i będzie odebrany jako chwyt marketingowy, ale na tym to przecież polega. Jeśli braliście udział w tej promocji karty będziecie mogli odebrać w wybranym sklepie Media Markt od 18 lipca 2016r. do dnia 12 sierpnia 2016r.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu