7

Pokłóciliśmy się o wirtualną rzeczywistość

Dzisiejszy przegląd tygodnia był nagrywany dwa razy, więc jest dla nas szczególnie ważny. Jeżeli nie będzie się dobrze oglądał, wyjdzie na to, że nieefektywnie wykorzystujemy czas w pracy oraz nie dbamy o środowisko, marnując baterie w rejestratorach dźwięku i kamerze. Jak widzicie zatem, obejrzenie tego odcinka ma dużą wartość! Oczywiście żartuję. Dziś skupiliśmy się na […]

Dzisiejszy przegląd tygodnia był nagrywany dwa razy, więc jest dla nas szczególnie ważny. Jeżeli nie będzie się dobrze oglądał, wyjdzie na to, że nieefektywnie wykorzystujemy czas w pracy oraz nie dbamy o środowisko, marnując baterie w rejestratorach dźwięku i kamerze. Jak widzicie zatem, obejrzenie tego odcinka ma dużą wartość!

Oczywiście żartuję. Dziś skupiliśmy się na kwestii przycisku „nie lubię”, ale też rozmawialiśmy o informacyjnej bombie (a właściwie niewypale), jakim miało być przejęcie CD Projekt Red przez branżowego molocha, koncern EA. Pojawiła się również kwestia PlayStation VR, przy której o mało się nie pobiliśmy. W kwestii Coolpada oraz jego wejścia do Polski byliśmy jednak już zgodni. Zapraszam do oglądania!

Jeżeli podoba się Wam to, co robimy – dajcie suba!

P.S. Nagrywaliśmy sprzętem od Sony.