Off topic

Podziękowania dla reklamodawców !

Grzegorz Marczak
Podziękowania dla reklamodawców !
1

Kolejny tydzień właśnie się zaczyna, a ja już wiem że będzie on długi i pracowity. Przede wszystkim mam w tym tygodniu kilka ciekawych spotkań, do przejrzenia nowe serwisy w zamkniętej fazie beta, do opisania dwa ciekawe niedawno powstałe startupy, dwie kolejne firmy będą niedługo reklamować się na...

Kolejny tydzień właśnie się zaczyna, a ja już wiem że będzie on długi i pracowity. Przede wszystkim mam w tym tygodniu kilka ciekawych spotkań, do przejrzenia nowe serwisy w zamkniętej fazie beta, do opisania dwa ciekawe niedawno powstałe startupy, dwie kolejne firmy będą niedługo reklamować się na blogu (jedna z nich to dla mnie duża niespodzianka), czeka mnie do przejrzenia umowa związana z antyweb itd, itp.

Oprócz oczywistej przyjemności z prowadzenia wspólnie z Pawłem bloga antyweb, do pracy mobilizuje mnie również rosnąca liczb reklamodawców, którym chciałem podziękować za wybranie mojego bloga :

Kei.pl działa na polskim rynku internetowym od 2000 roku. Wszystkim którzy kiedykolwiek stawali przed wyborem hostingu z pewnością firma ta nie jest obca. W wielu rankingach notowana na górze tabeli najlepszych firm hostingowych w Polsce.

Profeo.pl - to serwis stworzony przez lidera jeśli chodzi o ogłoszenia o pracę w Polsce czyli pracuj.pl. Networking w profesjonalnym wykonaniu wsparty największą bazą ogłoszeń o pracę.

Wykop.pl - Wykop.pl - (serwis którego nie trzeba przedstawiać). Ostatnio wykop wprowadził wiele ciekawych form reklamowych i co najważniejsze nie są one inwazyjne i dość dobrze komponują się z serwisem.

Netizens.pl - agencja kreatywna, która realizuje zarówno małe projekty (przykładem jest nowy wygląd mojego bloga) jak również kampanie internetowe firm takich jak Mobilking, Nivea czy Lipton.

Lama Media - Firma ta może pomóc nam w dostarczaniu treści dla naszego serwisu jak również zaplanować i przeprowadzić kampanie marketingową w internecie. To tylko niektóre z usług które świadczy Lama Media.

Załóż forum dyskusyjne oparte o nowoczesny skrypt phpBB3, zarabiaj na reklamach na forum - oto czym jest Foreo.pl. Twórcami Foreo.pl jest Medousa czyli firma znana z takich serwisów jak fotosik.pl czy sms.pl

9sekund.pl - to porównywarka cen oraz produktów dostępnych w Internecie. 9sekund w tym miesiącu zakończyło współpracę z Antyweb. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować 9sekund licząc jednocześnie na to, że w przyszłości znowu będziemy mogli współpracować.

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany reklamą na blogu antyweb.pl zapraszam do przejrzenia oferty oraz kontaktu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Reklamaantywebreklamodawcy