Apple

Podsumowanie konferencji Apple: oto wszystkie zapowiedziane dziś nowości!

Kamil Świtalski
Podsumowanie konferencji Apple: oto wszystkie zapowiedziane dziś nowości!
27

Podsumowanie najważniejszych informacji, które usłyszeliśmy na dzisiejszej imprezie Apple!

Długo wyczekiwana konferencja Apple już za nami. Po wielu miesiącach plotek, przecieków — nareszcie oficjalnie poznaliśmy najnowsze urządzenia i usłyszeliśmy więcej na temat nowych wersji systemu Apple!

  • Apple Arcade — premiera usługi abonamentowej z grami, którą zapowiedziano kilka miesięcy temu, jest coraz bliżej. Dziś poznaliśmy już oficjalną datę premiery Apple Arcade (19.09.2019 r.), a także cenę. Za dostęp do tamtejszej bazy gier przyjdzie nam zapłacić 24,99 zł miesięcznie — a wszyscy użytkownicy mogą liczyć na darmowy miesiąc próbny.
  • Apple TV+ — po usłudze z grami, nadszedł czas na szczegóły związane z usługą VOD giganta. Ma ona trafić do klientów na początku listopada i również wyceniona została na 24,99 zł miesięcznie. Wszyscy klienci kupujący nowego iPada, Macbooka lub iPhone'a mogą liczyć na darmowy dostęp do usługi przez 12 miesięcy.
  • Nowy iPad — na dzisiejszej imprezie zapowiedziano także nowy model najtańszego wariantu tabletu. 10,2-calowe urządzenie ma trafić do klientów już 30.09.2019 r.!
  • Apple Watch 5 — na imprezie nie zabrakło piątej serii Apple Watcha. Ceny urządzenia rozpoczynać się będą od 399$ (za wersję bez cellulara). Najświeższy zegarek od Apple doczeka się wbudowanego kompasu, a także trybu always on display.
  • iPhone 11 — następca iPhone'a Xr. Większość plotek na temat tańszego wariantu nowego iPhone'a się potwierdziła: dostępny w sześciu fantastycznych kolorach, z ekranem Retina 6,1", wsparciem Dolby Atmos i dwiema kamerami z tyłu urządzenia.
  • iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max— najmocniejszy iPhone w tegorocznym portfolio Apple. Trzy kamery z tyłu urządzenia, cztery warianty kolorystyczne, ekrany 5,8" oraz 6,5" (wariant Max). Wsparcie Dolby Vision, HDR10 oraz Dolby Atmos, a wszystko to napędzane najnowszym czipem giganta z Cupertino: A13 Bionic.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu