Ciekawe strony

Poczuj się przez chwilę, jakbyś współtworzył wielkie dzieła z wielkimi pisarzami

Grzegorz Ułan
Poczuj się przez chwilę, jakbyś współtworzył wielkie dzieła z wielkimi pisarzami
1

Współdzielenie i praca na jednym dokumencie przez kilka osób to chyba jedna z najlepszych opcji, wprowadzonych przez Google do swojej usługi Google Dokumenty. Dziś trafiłem na stronę demonstracyjną tej usługi gdzie możemy wypróbować tę opcje z takimi osobistościami jak William Szekspir, Emily Dick...


Współdzielenie i praca na jednym dokumencie przez kilka osób to chyba jedna z najlepszych opcji, wprowadzonych przez Google do swojej usługi Google Dokumenty. Dziś trafiłem na stronę demonstracyjną tej usługi gdzie możemy wypróbować tę opcje z takimi osobistościami jak William Szekspir, Emily Dickinson czy Karol Dickens.

W rzeczywistości to nawet niezła zabawa, możemy wpisywać swoje kwestie, czytać cytaty i wypowiedzi wpisywane przez automat, który podpisywany jest nazwiskami wymienionych autorów. Potrafią też czasem wcinać się w nasze zdania i poprawiać w logiczny sposób nasze pytania czy wpisywane pojedyncze słowa, tworząc z nich niekiedy ciekawą rozmowę.


http://youtu.be/pmSPAEQ7jko

Jeśli znudzi się już nam ta zabawa, na koniec możemy udostępnić tak utworzony wspólnie z tymi pisarzami dokument naszym znajomym. Pod linkiem otworzy się w formie prezentacji cały proces tworzenia z historią wpisywania poszczególnych kwestii przez wszystkich uczestników łącznie z nami.

Link z zaproszeniem do obejrzenia filmiku możemy udostępnić na Google Plus bądź wysyłając go bezpośrednio na adres email. Wymagane oczywiście konto na Google. Jeśli nie trafiliście wcześniej na tę stronę, zapraszam, naprawdę przednia zabawa:).

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu