Telekomy

Plus z fajną promocją w abonamencie. TIDAL, Ipla HBO i Ipla Polsat Sport Premium za darmo na 3 miesiące

Paweł Winiarski
Plus z fajną promocją w abonamencie. TIDAL, Ipla HBO i Ipla Polsat Sport Premium za darmo na 3 miesiące
2

Jeśli chodzi o cenę i możliwości, oferty abonamentowe w Polsce są na tyle do siebie zbliżone, że dostawcy walczą o klientów dodatkami. Tym razem fajny zestaw zaoferował Plus.

Od 4 listopada Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej 3-miesięczny okres próbny trzech usług: TIDAL, IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium. Przez 3 miesiące można używać ich za darmo, po tym okresie istnieje natomiast opcja rezygnacji lub korzystania ze wszystkich, z jednej lub z dwóch z nich zgodnie z cennikiem subskrypcji. Myślę, że to ciekawy sposób dla niezdecydowanych, którzy cały czas się wahają nad zakupem własnej subskrypcji jakiejś usługi. Trzy miesiące to na tyle długi okres, by wyrobić sobie zdanie o serwisie oraz zdecydować, czy faktycznie potrzebujemy jego oferty w naszym życiu. Promocja "3 miesiące gratis" obowiązuje do 26 grudnia 2019 roku.

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i przedłużający umowę klienci oferty Plus Abonament.

Informacja prasowa Plusa tak przedstawia usługi dostępne w promocji:

  • Serwis TIDAL umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline i zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za usługę TIDAL wynosi 19,99 zł miesięcznie.
  • Pakiet IPLA HBO, dostępny na www.ipla.tv, zawierający ceniony przez widzów na całym świecie serwis online HBO z kanałami telewizyjnymi i VOD, a także hity filmowe i kultowe seriale na następujących kanałach telewizyjnych: Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Po upływie darmowego trzy miesięcznego okresu próbnego opłata za Pakiet IPLA HBO wynosi 20 zł miesięcznie.
  • Pakiet IPLA Polsat Sport Premium na www.ipla.tv zawierający transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA i związane z nimi specjalne programy oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Po zakończeniu darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za pakiet wynosi 40 zł miesięcznie.

Dla przypomnienia - Plus Abonament składa się z trzech taryf - za 30, 40 i 50 zł. Znajdziecie w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y i dostęp do internetu. W abonamencie za 50 zł dostępny jest "internet bez końca", czyli pakiet 12 GB, po którego wykorzystaniu można dalej korzystać z dostępu, ale z ograniczoną prędkością 1 Mb/s

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu