Telekomy

Na święta w Plusie moc prezentów, w każdej ofercie [cz. 2]

Grzegorz Ułan
Na święta w Plusie moc prezentów, w każdej ofercie [cz. 2]
21

To już druga część wpisu o świątecznej ofercie Plusa. W pierwszej opisaliśmy ofertę abonamentową oraz MIX. Teraz przyjrzymy się pozostałym pozycjom, czyli ofercie na kartę, internet mobilny na kartę, SmartDOM oraz popularnej wśród młodzieży ofercie Plusha.

Dwa razy więcej GB i duet także w ofercie na kartę

Podwojenia gigabajtów nie zabrakło też w ofercie na kartę oraz w ofercie Internetu mobilnego na kartę. W tej pierwszej opcji w pakiecie za 29 zł dostajemy 12 GB zamiast 6 GB. W przypadku Internetu mobilnego na kartę za kwotę 30 zł możemy aktywować pakiet 60 GB zamiast 30 GB.

Zapłacimy jeszcze mniej, jeżeli połączymy się w duet. Wtedy za każdy ze wskazanych pakietów zapłacimy jedynie 25 zł.

Atrakcyjne zestawy w programie smartDOM

Nie może też zabraknąć tu programu smartDOM, w którym drugi abonament zawsze jest 50% tańszy. Wystarczy, że macie telewizję w Cyfrowym Polsacie i dobierzecie abonament telefoniczny, będziecie płacić za niego 50% mniej przez cały okres umowy.

W promocji świątecznej można z nim skomponować dwa zestawy w atrakcyjnej cenie. Pierwszy z telewizorem Samsung Smart TV 55 UE55MU6172, do tego Soundbar HW-K360 oraz telefon Galaxy J7(2017). Za cały zestaw zapłacicie 201 zł na start, a pozostała kwota rozłożona zostanie na 36 rat po 116 zł.

Drugi zestaw przygotowano dla tych, co nie potrzebują smartfona, a wiec i mogą sobie przy tym obniżyć opłaty za powyższy zestaw.

Tu podobnie abonament za nielimitowane rozmowy, wiadomości oraz 10 GB transferu danych obniżony został do 25 zł miesięcznie, a za ten sam zestaw, już bez telefonu zapłacicie 150 zł na start i 36 rat po 72,50 zł

Huawei P9 Lite mini za 1 zł na start i etui za darmo w ofercie Plush

Nie zapominajmy przy świętach o Plushu, który przygotował na ten czas coś wyjątkowego – ofertę z telefonem. Wybierając abonament za 25 zł miesięcznie można nabyć na przykład Huawei P9 Lite Mini za 1 zł na start i z ratą 27 zł, co miesiąc przez okres umowy. Oferta oczywiście z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami/MMS-ami, 15 GB Internetu bez zużywania transferu na Facebooku, Instagram, Messenger i WhatsApp. Dodatkowo 3 miesiące transferu na YouTube za free, a dla przenoszących numer jeszcze 3 pierwsze miesiące bez płacenia za abonament.

Dla wszystkich swoich użytkowników, którzy już posiadają lub dopiero zakupią dowolną ofertę Plush ABO za 25zł /mies. Plush przygotował prezent w postaci bezpłatnych kodów na personalizowane etui od FunnyCase. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści ETUI pod numer 80777, a w SMS-ie zwrotnym otrzymamy kod, który możemy wykorzystać na stworzenie własnego etui na: www.funnycase.pl/kreator.

--
Materiał powstał we współpracy z siecią Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu