Gry

Kwietniowa rozpiska PlayStation Plus już jest. W co zagracie?

Piotr Kurek
Kwietniowa rozpiska PlayStation Plus już jest. W co zagracie?
3

W co przyszłym miesiącu zagracie w ramach abonamentu PlayStation Plus? Sony zdradza gry, które w katalogach PS+ Essential pojawią się w kwietniu.

Marzec dobiega końca więc jest to najwyższy czas na poznanie kwietniowej oferty PlayStation Plus. W tym miesiącu do katalogu darmowych gier w ramach podstawowego katalogu zawitały Battlefield 2042, Code Vein oraz minecraft: Dungeons. Jeśli jeszcze nie dodaliście tych gier do swojego konta, warto się pospieszyć - gdyż 4 kwietnia, chwilę przed aktualizacją sklepu, znikną one z oferty i jeśli nie zostaną przypisane, nie będziecie mogli w nie zagrać w ramach abonamentu. A co pojawi się w przyszłym miesiącu?

4 kwietnia w abonamencie PlayStation Plus Essential pojawią się:

  • Meet Your Maker (PS4, PS5) - premierowo w PlayStation Plus. To postapokaliptyczna pierwszoosobowa gra polegająca na budowie i napadach, w której każdy poziom jest projektowany przez graczy. Przełączaj się między rolami i projektuj przypominające labirynty bazy pełne pułapek i strażników, a następnie przygotuj się do metodycznej, szybkiej walki podczas napadów na dzieła innych graczy
  • Sackboy: Wielka przygoda (PS4, PS5) - serii Little Big Planet nie trzeba nikomu przedstawiać. Najnowsza odsłona wydana w 2020 r. oferuje jeszcze więcej niż jej poprzedniczki, które pamiętają czasy PlayStation 4. Podejmuj emocjonujące, nieprzewidywalne wyzwania i przemierzaj ręcznie wykonane krainy, korzystając z intuicyjnego systemu sterowania. Weź udział w niebezpiecznym wyścigu z czasem w pojedynkę albo staw czoło zagrożeniom na wszelkie możliwe sposoby w drużynie złożonej z 2-4 poszukiwaczy przygód. Czy ocalisz Świat Rzemiosła przed nikczemnym Vexem i jego przerażającym Wichrzycielem… i dołączysz do grona legendarnych Włóczkowych Rycerzy?
  • Tails of Iron (PS4, PS5) - Tails of Iron to przygoda z gatunku RPG z ręcznie rysowaną grafiką, którą cechuje niezwykle wymagający system walki. Wciel się w postać Redgiego – następcy tronu szczurzego królestwa. Przemierzaj mroczny, spustoszony wojną świat, by pokonać nienawistne klany żab i ich przywódcę, Zieloną Brodawkę – tylko tak odzyskasz koronę i uratujesz swój lud. Podróżując po zwodniczo pięknej krainie, napotkasz na swojej drodze wyjątkowych towarzyszy, którzy chętnie wspomogą cię w twojej misji. A przyda się każda pomoc: przepis na sycący posiłek, schemat zabójczej broni lub zbroi czy też opancerzony kreci pojazd drążący!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news