Gry

PlayStation Plus w czerwcu. Dwa mocne tytuły na początek wakacji

Piotr Kurek
6

Czerwiec już za kilka dnia, a Sony robi graczom niespodziankę jeszcze w maju. Już teraz możecie pobrać jeden z tytułów dostępnych w ramach abonamentu PlayStation Plus na przyszły miesiąc.

Mamy końcówkę maja i tradycyjnie poznajemy tytuły, które pojawią się w pierwszy wtorek kolejnego miesiąca w ramach abonamentu PlayStation Plus. Jednak w tym tygodniu Sony postanowiło zrobić graczom miłą niespodziankę. Już dziś (26.05) możecie pobrać i zacząć zabawę w Call of Duty: WWII. To wydana w 2017 r. produkcja studia Sledgehammer Games, która zabiera graczy do czasów II Wojny Światowej, gdzie bedą mogli pokierować losami Ronalda „Reda” Danielsa, członka amerykańskiej 1. Dywizji Piechoty. W tej odsłonie Call of Duty nie mogło zabraknąć lądowania w Normandii, wyzwolenia Paryża, czy ofensywy w Ardenach. Nie zapomniano też o trybie wieloosobowym, z m.in. trybem Wojna, w którym gracze muszą współpracować, aby pokonać przeciwnika.

To opowieść o zwątpieniu i smutku. Brutalna, często bezkompromisowa, przypomina jak tragiczny był to okres i jak wiele okrutnych rzeczy miało wtedy miejsce

— przeczytacie w recenzji Call of Duty: WWII, którą w 2017 r. przygotował dla Was Paweł.

Gra jest już dostępna do pobrania w sklepie PlayStation Store dla wszystkich osób posiadających aktywny abonament PlayStation Plus.

Warto przypomnieć, że jeszcze przez kilka dni macie możliwość dodania do swoich kont świetnego i wciągającego Cities: Skylines oraz Farming Simulator 19, które są dostępne w majowej ofercie PlayStation Plus.

PlayStation Plus w czerwcu. W co zagracie oprócz Call of Duty: WWII?

Jeśli już sprawdziliście swoje siły w realiach II Wojny Światowej, to czas przenieść się do odległej galaktyki. W najbliższy wtorek w ofercie dla plusowiczów pojawi się Star Wars Battlefront II. Prawdziwa gratka dla fanów serii, z możliwością gry w trybie wieloosobowym na mapach wzorowanych na popularnych planetach, które wcześniej można było zobaczyć wyłącznie na dużym ekranie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu