Konsole

Zapowiedź konferencji o PS5. To na niej poznamy cenę i datę premiery!

Kamil Świtalski
13

Sony zapowiada nowe wydarzenie, na którym najprawdopodobniej nareszcie poznamy oficjalną cenę oraz datę premiery PlayStation 5.

Nie dalej niż kilka godzin wcześniej pisałem o plotkach związanych z ceną i zawartością pudełka PlayStation 5. Wspominałem też wtedy, że po zapowiedzi Xbox Series S Sony nie może już specjalnie długo przeciągać — i wkrótce musi podać już oficjalnie cenę sprzętu, a także datę premiery. W końcu urządzenie ma trafić na rynek jeszcze tej jesieni — prawdopodobnie w listopadzie. Uderz w stół, a nożyce się odezwą — nie trzeba było długo czekać, Sony zapowiedziało dzisiaj wydarzenie — jak na 2020 przystało — online. I to na nim prawdopodobnie poznamy wszystkie szczegóły dotyczące ich nowej konsoli. Szczegóły ujawnienia których spodziewaliśmy się w czerwcu.

https://twitter.com/PlayStationEU/status/1304768744162459648

Konferencja o PlayStation 5 nareszcie zdradzi nam cenę i datę premiery... prawda?

Konferencja na której powinniśmy nareszcie poznać wszystkie szczegóły dotyczące nowej generacji sprzętów do grania od Sony zapowiedziana została na najbliższą środę, 16 września, o godzinie 22. Zapowiada się emocjonujący poranek, podczas którego przedstawiciele japońskiego koncernu powinni nareszcie rozwiać wszelkie wątpliwości związane z dostępnością, ceną i oficjalnym startem zamówień przedpremierowych. I nie ukrywam, że jeżeli będzie to kolejne wydarzenie na której te informacje nie padną, to pozostaje mi tylko rozłożyć ręce ;-). Jednocześnie mam też cichą nadzieję, że polski oddział Sony poda informacje dotyczące naszego rynku: czyli nareszcie dowiemy się ile w Polsce zapłacimy za PlayStation 5. I jak będzie z dostępnością — bo pewnie wszyscy pamiętamy jak trudno było o własną konsolę w dniu premiery PS4...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu