Telekomy

Play z nową ofertą Stan nielimitowany - Showmax i Tidal w cenie abonamentu

Grzegorz Ułan
17

Play budzi się ze snu i uderza z przytupem z nową ofertą. Stan nielimitowany to aż 7 usług, na które składają się nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y, internet bez limitu GB, dostęp do Showmax, Tidal i PLAY NOW, no i roaming bez dodatkowych opłat już od 35 zł za osobę.

Najatrakcyjniejsza wydaje się opcja dostępu do filmów w Showmax (12 miesięcy) i muzyki w Tidal (24 miesiące) w ramach abonamentu, czegoś takiego jeszcze nie było na rynku. Jaki koszt takiego zestawu? W taryfie Rodzina z trzema kartami SIM będzie to 35 zł na osobę. Jeśli zdecydujemy się na ofertę DUET, czyli dwie karty SIM, na osobę wyjdzie po 40 zł, w przypadku tradycyjnej oferty SOLO zapłacimy za to 50 zł.

Dodatkowo udostępniona będzie opcja Stan nielimitowany MINI z mniejszą paczką danych - 2 GB, nielimitowane rozmowy w cenie od 20 zł na osobę oraz Stan Nielimitowany DOM WiFi, w którym poza pakietem dostępnym na smartfony dodawany będzie internet bez limitu GB w cenie od 40 zł na osobę.

Na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aż udostępnią regulaminy, w których poznamy zapisy dotyczące zwłaszcza tego internetu bez limitu GB. Niemniej interesująco zapowiada się opcja dostępu do Showmax i Tidala, który powraca w darmowej opcji, wliczonej w abonament.

W podstawowej wersji abonamentu w Play, czyli Formuła Solo za 50 zł, gdzie Tidal normalnie kosztuje 19,99 zł a Showmax 19,90 zł, pozostaje nam tylko 10 zł za nielimitowane rozmowy i wiadomości, oraz transfer danych bez limitu GB. Nieźle, ale poczekajmy na szczegóły,

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu