Polska

Mamy już komplet - roaming jak w domu także dla klientów Plusa

Konrad Kozłowski
Mamy już komplet - roaming jak w domu także dla klientów Plusa
36

Zgodnie z oczekiwaniami Plus dołączył do pozostałych operatorów ze swoją ofertą "W Unii jak w domu". Oferta dotyczy klientów abonamentowych, mixa, a także na kartę oraz oferty Plush i a2mobile.

Plus dołącza do Orange, T-Mobile oraz Play w ofercie na zasadzie "roam like at home" znoszącej opłaty za usługi komórkowe na terenie Unii Europejskiej.

Komunikat Plusa nie pozostawia wątpliwości:

(...) użytkownicy wszystkich rodzajów ofert: abonamentowej, mix oraz na kartę (prepaid), zarówno w ofertach głosowych, jak i internetowych, nie będą ponosili dodatkowych opłat za korzystanie z usług podczas swoich zagranicznych podróży.

Odświeżona oferta będzie obowiązywać od jutra, 15 czerwca. Najbardziej interesujące są oczywiście paczki danych, jakimi będą dysponować klienci - zależeć to będzie od wysokości opłacanego abonamentu. Jako przykład podawane są następujące wartości:

  • plan cenowy z opłatą abonamentową 49,99 zł , który w kraju ma dostępne 5 GB, w ramach tych 5 GB będzie mógł wykorzystać 2,6 GB na transmisję w UE
  • plan cenowy z opłatą abonamentową 69,99 zł, który w kraju ma dostępne 10 GB, w ramach tych 10 GB będzie mógł wykorzystać 3,6 GB na transmisję w UE

Po przekroczeniu limitu za każdy 1 MB zapłacicie 4 grosze.

Pełne zestawienie oferty Plusa pojawi się na stronie internetowej operatora już jutro.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

plusroaming