Internet

Światłowód Play dociera do nowych miejsc. Sprawdź, czy do ciebie też

PK
Piotr Kurek
2

Światłowody Play dotarły do nowych miejsc w Polsce. Z dostępu do szerokopasmowego internetu skorzystać będą mogli mieszkańcy czterech kolejnych województw.

Play nawiązuje współpracę z firmą NEXERA. To infrastrukturalna grupa telekomunikacyjna, budująca nowoczesną światłowodową sieć dostępową. Dzięki niej, internet światłowodowy dotrze do ponad 300 tys. gospodarstw domowych na terenie województw warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.

Internet światłowodowy Play jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują stabilnego połączenia z siecią. Dzięki rozszerzeniu dostępności, Play oferuje rozwiązania najwyższej jakości, wpisujące się w potrzeby wymagających użytkowników oraz całych rodzin, które do codziennej pracy i rozrywki korzystają z wielu urządzeń jednocześnie.

- podkreśla Play w swoim komunikacie prasowym

A co to oznacza w praktyce? Play na swoich światłowodach w nowych lokalizacjach zaoferuje trzy plany o różnych wariantach prędkości internetu:

  • do 300 Mb/s już od 55 zł miesięcznie
  • do 600 Mb/s już od 65 zł miesięcznie
  • do 1 Gb/s już od 80 zł miesięcznie

Podana cena zawiera rabat 10 zł za korzystanie z abonamentu głosowego Play, 10 zł za korzystanie z telewizji PLAY NOW TV, 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe.

Powyższy cennik dotyczy gospodarstw domowych. Podobną ofertę przygotowano także dla klientów biznesowych:

  • do 300 Mb/s od 50 zł netto miesięcznie
  • do 600 Mb/s od 60 zł netto miesięcznie
  • do 1 Gb/s od 70 zł netto miesięcznie

Podana cena zawiera rabaty za korzystanie z abonamentu głosowego Play oraz zgody marketingowe oraz e-fakturę.

Dostęp do sieci zapewnić ma router Huawei K562. Jest on udostępniany nieodpłatnie na cały czas trwania umowy. Urządzenie obsługuje Wi-Fi 6, więc oprócz stabilnego połączenia oferuje możliwość jednorazowego połączenia wielu urządzeń, bez utraty przepustowości. Jednorazowa opłata za aktywację usługi wynosi 50 zł.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępna jest na stronie play.pl, w salonach operatora oraz na infolinii.

Źródło: informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news