Moje przemyślenia

Piractwo ma się u nas dobrze - Kinomaniak.tv powraca za chwilę

Grzegorz Ułan
12

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o zamknięciu serwisu Kinomaniak.tv. Zamkniecie to spowodowane było decyzją sądu, które to zmusiło OVH do zablokowania ich serwerów. Okazuje się, że to żaden problem dla jego twórców. Już o 20:00 powróci, prawdopodobnie nadawać będzie z Szeszeli lub innego kra...


Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o zamknięciu serwisu Kinomaniak.tv. Zamkniecie to spowodowane było decyzją sądu, które to zmusiło OVH do zablokowania ich serwerów. Okazuje się, że to żaden problem dla jego twórców. Już o 20:00 powróci, prawdopodobnie nadawać będzie z Szeszeli lub innego kraju, gdzie nasze sądy go nie dosięgną.

Być może też krzywdzę teraz twórców nowej odsłony tego serwisu i za chwilę ujrzymy pod ich adresem w pełni legalnie działający serwis udostępniający filmy online, ale nie oszukujmy się ten i inne tego typu serwisy były są i będą funkcjonować. Pytanie tylko jak długo jeszcze? Wydaje mi się, że cierpliwość korporacji medialnych dobiega zenitu. Jeszcze jedno takie Django dostępne chwilę po premierze i będziemy świadkami istnej jatki na takich serwisach.

Źródło - Mediafun.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu