8

Peek Calendar – świetny kalendarz na iOS za darmo przez ograniczony czas

Dziś smartfon łaczy w sobie funkcje telefonu, aparatu, kamery, notatnika, kalendarza i wielu innych przedmiotów. Istotne jest więc, by zastosowania w tym przypadku nie miało powiedzenie „wszystko czyli nic”, dlatego warto jest dobierać odpowiednie narzędzia, które pozwolą wycisnąć maksimum z tych przenośnych komputerów. Jednym z nich jest bez wątpienia Peek Calendar. Minimalistyczny interfejs, mnogość opcji […]

Dziś smartfon łaczy w sobie funkcje telefonu, aparatu, kamery, notatnika, kalendarza i wielu innych przedmiotów. Istotne jest więc, by zastosowania w tym przypadku nie miało powiedzenie „wszystko czyli nic”, dlatego warto jest dobierać odpowiednie narzędzia, które pozwolą wycisnąć maksimum z tych przenośnych komputerów. Jednym z nich jest bez wątpienia Peek Calendar.

Minimalistyczny interfejs, mnogość opcji i łatwość nawigacji za pomocą gestów. Tak w wielkim skrócie mogę opisać Wam aplikację Peek, z której korzystam już od dłuższego czasu. Pełną recenzję tej aplikacji, którą przygotowałem w połowie lutego, znajdziecie na AntyApps. Od tamtej pory Peek Calendar doczekał się także dość ważnych aktualizacji, a jedna z nich została przeze mnie opisana.

To, czym Peek przekonał mnie do siebie to łatwość tworzenia i przeglądania wydarzeń. Są to podstawowe czynności związane z obsługą kalendarza i właśnie dlatego tak fantastycznie się z niego korzysta. Nie jestem przytłaczany zbyt dużą ilością nadchodzących wydarzeń, ponieważ ich lista jest w świetny sposób minimalizowana i staje się widoczna tylko wtedy, gdy jej potrzebuję. Za tworznie wydarzeń odpowiada cikawy interfejs umożliwiający błyskawicznie wprowadzenie wszelkich szczegółów. A to nie wszystko, bo Peek spełnia także rolę codziennego motywatora serwując nam porady i wskazówki.

Oto podsumowanie mojej recenzji na AntyApps:

Peek Calendar to propozycja dla wszystkich, którzy na co dzień oczekują od cyfrowego kalendarza łatwej obsługi i błyskawicznego dostępu do listy wydarzeń. Peek może okazać się fajnym źródłem inspiracji na działania w wolnych chwilach, co czyni naszą relację z aplikacją jeszcze bardziej osobistą. Czysty, przejrzysty interfejs został zaprojektowany z rozmysłem, a ja jestem niezmiernie ciekaw aktualizacji, które przygotują dla nas autorzy Peek Calendar. Jest świetnie, ale zawsze może być jeszce lepiej, prawda? ;)

Na co dzień, cena Peek Calendar to 2,69 euro, lecz teraz możecie pobrać tę aplikację zupełnie za darmo. Nie wiemy jak długo jeszcze dostępna będzie ta promocja, należy się więc spieszyć.