Mobile

Peek Calendar – świetny kalendarz na iOS za darmo przez ograniczony czas

Konrad Kozłowski
Peek Calendar – świetny kalendarz na iOS za darmo przez ograniczony czas
8

Dziś smartfon łaczy w sobie funkcje telefonu, aparatu, kamery, notatnika, kalendarza i wielu innych przedmiotów. Istotne jest więc, by zastosowania w tym przypadku nie miało powiedzenie "wszystko czyli nic", dlatego warto jest dobierać odpowiednie narzędzia, które pozwolą wycisnąć maksimum z tych pr...

Dziś smartfon łaczy w sobie funkcje telefonu, aparatu, kamery, notatnika, kalendarza i wielu innych przedmiotów. Istotne jest więc, by zastosowania w tym przypadku nie miało powiedzenie "wszystko czyli nic", dlatego warto jest dobierać odpowiednie narzędzia, które pozwolą wycisnąć maksimum z tych przenośnych komputerów. Jednym z nich jest bez wątpienia Peek Calendar.

Minimalistyczny interfejs, mnogość opcji i łatwość nawigacji za pomocą gestów. Tak w wielkim skrócie mogę opisać Wam aplikację Peek, z której korzystam już od dłuższego czasu. Pełną recenzję tej aplikacji, którą przygotowałem w połowie lutego, znajdziecie na AntyApps. Od tamtej pory Peek Calendar doczekał się także dość ważnych aktualizacji, a jedna z nich została przeze mnie opisana.

To, czym Peek przekonał mnie do siebie to łatwość tworzenia i przeglądania wydarzeń. Są to podstawowe czynności związane z obsługą kalendarza i właśnie dlatego tak fantastycznie się z niego korzysta. Nie jestem przytłaczany zbyt dużą ilością nadchodzących wydarzeń, ponieważ ich lista jest w świetny sposób minimalizowana i staje się widoczna tylko wtedy, gdy jej potrzebuję. Za tworznie wydarzeń odpowiada cikawy interfejs umożliwiający błyskawicznie wprowadzenie wszelkich szczegółów. A to nie wszystko, bo Peek spełnia także rolę codziennego motywatora serwując nam porady i wskazówki.

Oto podsumowanie mojej recenzji na AntyApps:

Peek Calendar to propozycja dla wszystkich, którzy na co dzień oczekują od cyfrowego kalendarza łatwej obsługi i błyskawicznego dostępu do listy wydarzeń. Peek może okazać się fajnym źródłem inspiracji na działania w wolnych chwilach, co czyni naszą relację z aplikacją jeszcze bardziej osobistą. Czysty, przejrzysty interfejs został zaprojektowany z rozmysłem, a ja jestem niezmiernie ciekaw aktualizacji, które przygotują dla nas autorzy Peek Calendar. Jest świetnie, ale zawsze może być jeszce lepiej, prawda? ;)

Na co dzień, cena Peek Calendar to 2,69 euro, lecz teraz możecie pobrać tę aplikację zupełnie za darmo. Nie wiemy jak długo jeszcze dostępna będzie ta promocja, należy się więc spieszyć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AplikacjekalendarziPhoneiOS