Gry

PayPal uruchamia wiosenną promocję dla graczy!

Grzegorz Marczak
11

Paypala przedstawiać chyba nikomu nie trzeba. Ten system płatności znany jest szczególnie tym którzy robili zakupu w dalszej czyli tej zagranicznej części internetu, choć i u nas jest to często spotykany sposób płatności (szczególnie, że mają nieźle działające wsparcie dla mobile). W każdym razi...

Paypala przedstawiać chyba nikomu nie trzeba. Ten system płatności znany jest szczególnie tym którzy robili zakupu w dalszej czyli tej zagranicznej części internetu, choć i u nas jest to często spotykany sposób płatności (szczególnie, że mają nieźle działające wsparcie dla mobile).

W każdym razie PayPal zaczyna kombinować coś jeśli chodzi o gry i graczy. Ogłosił dzisiaj wiosenną promocję. Akcja ta robiona jest przy współpracy z G2A.com. Przez kolejne 8 tygodni będziemy mogli na dedykowanej stronie zakupić gry i bonusy do gier, karty podarunkowe itp.

Jakie okazje czekają na nas w pierwszym tygodniu promocji?

Przede wszystkim mamy darmowy pakiet premium i złoto w Word of Tanks (W skład zestawu wchodzi: E-25; miejsce w garażu; złoto: 3 500; konto premium: 7 dni.). Ponieważ gra jest bardzo popularna w Polsce dlatego spodziewam się wielu chętnych na ten element promocji.

Następnie mamy 66% obniżki na zakup Worms Clan Wars – najlepszej i najnowszej wersji kultowej gry Team 17. Każdy kto pamięta Worms powinien sprawdzić ten tytuł - ja jestem na tyle stary, że pamiętam pierwszą wersję.

Kolejna okazja to : 40% zniżki na wyścigi Race the Sun od studia Flippfly. Dość specyficzny tytuł ale potrafi wciągnać.

W ofercie znalazł się też pakiet premium w popularnej grze MMO Imperia Online (tańszy o blisko 150 PLN). Osobiście nigdy nie grałem ale słyszałem, że ten tytuł jest dość popularny w Polsce.

Ciekawą ofertą jest też bon prezentowy dający 10% upustu na zakup w sklepie G2A.com - przejrzałem przed napisaniem tego tekstu ich ofertę i muszę przyznać, że jest w czym wybierać.

Paypal zachęca też do wzięcia udział w konkursie w którym do wygrania jest gamingowy laptop Razer Blade Pro. aby wziąć udział w konkursie wystarczy przy pomocy Razer Game Booster zrobić kopie swoich save-ów z gier.

W pierwszym tygodniu promocji mamy zdecydowane nastawienie na gry MMO. Ciekawy jestem skąd taka strategia bo słyszałem, że w kolejnych tygodniach pojawią się też duże i znane marki. Możliwe, że PayPal dobrze ocenił popularność tych gier w regionie wiedząc jak dużo ludzi poszukuje upustów na w/w produkty lub jak dużo ludzi kupuje dodatki do tych gier.

Ja w każdym razie wchodzę w pakiet premium dla czołgów, warto się zabezpieczyć szczególnie iż zbliża się nowa wersja Word of Tanks. Zachęcam też do sprawdzania kolejnych ofert - przez kolejne 8 tygodni na stronie PayPala będziemy mogli znaleźć nowe pozycje.

--
Tekst powstał przy współpracy z właścicielem sklepu G2A.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu