3

Partyjka pokera przy kamerce? Czemu nie? Google+ Hangout z nowymi aplikacjami

Wzorem swojej przeglądarki Chrome, Google zaczyna dodawać do Hangout łatwe w użyciu i dostępie aplikacje, uruchamiane bezpośrednio z menu. Wczoraj na blogu poinformował o dodaniu pięciu nowych – Aces Hangout, Cacoo, Scoot & Doodle, Slideshare, Clubhouse Challenge. Cacoo to współdzielenie i praca nad różnego rodzaju diagramami, Slideshare – podobnie, tylko przedmiotem są prezentacje, dokumenty czy też filmy. Scoot&Doodle to z […]

Wzorem swojej przeglądarki Chrome, Google zaczyna dodawać do Hangout łatwe w użyciu i dostępie aplikacje, uruchamiane bezpośrednio z menu. Wczoraj na blogu poinformował o dodaniu pięciu nowych – Aces HangoutCacooScoot & DoodleSlideshareClubhouse Challenge.

Cacoo to współdzielenie i praca nad różnego rodzaju diagramami, Slideshare – podobnie, tylko przedmiotem są prezentacje, dokumenty czy też filmy. Scoot&Doodle to z kolei wspólne tworzenie dzieł rysunkowych. Clubhouse Challenge, natomiast, to wspólna zabawa w zgadywanki autorstwa programu Bravo.tv.

Na koniec Aces Hangout, który wydaje mi się najbardziej atrakcyjnym dodatkiem z nowo udostępnionych, zwłaszcza dla osób, które lubią rozegrać czasem partyjkę ze znajomymi w sieci. Teraz to możliwe z podglądem kamiennych twarzy uczestników:). Zobaczcie zresztą sami: