Miniblog

Nieaktywne linki na stronach www przestają być problemem

Grzegorz Ułan
Nieaktywne linki na stronach www przestają być problemem
13

Najbardziej co mi się podoba w Google Chrome, to rozszerzenia ułatwiające życie w codziennym użytkowaniu tej przeglądarki. Kiedyś do wygodnego korzystania z przeglądarki często wykorzystywaliśmy zewnętrzne programy, tak jak na przykład w przypadku robienia zrzutów ekranów ze stron. Dziś wystarczy pr...

Najbardziej co mi się podoba w Google Chrome, to rozszerzenia ułatwiające życie w codziennym użytkowaniu tej przeglądarki. Kiedyś do wygodnego korzystania z przeglądarki często wykorzystywaliśmy zewnętrzne programy, tak jak na przykład w przypadku robienia zrzutów ekranów ze stron. Dziś wystarczy przejrzeć sklep Chrome, by znaleźć praktycznie każdy program, który sobie wymyślimy, by uprościć i znacznie przyspieszyć czynności, które wykonujemy online.

Do takich należy rozszerzenie Clickable Links.

Często zdarza się, iż w serwisach internetowych publikowane są linki do innych stron w czystym tekście. Aby przejść do takiego adresu, musimy zaznaczać cały adres i dopiero poprzez PM myszy przejść do danego adresu. Podobnie jest z adresami email. Po zainstalowaniu tego rozszerzenia wszystkie takie odnośniki zmieniają się w klikalne linki.

I znowu życie stało się prostsze:). No to click, click:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Chromerozszerzenia