Świat

Palm Pre video review - robi wrażenie

Grzegorz Marczak
Palm Pre video review - robi wrażenie
16

Palm Pre podoba mi się z kilku powodów, przede wszystkim ciekawy i sprawny interfejs, po drugie dla mnie ten telefon jest po prostu śliczny i po trzecie fizyczna klawiatura. Ostatni argument ma dla mnie bardzo duże znaczenie, po przesiadce z iPhona na HTC G1 trudno mi wyobrazić sobie aby mój kolejny...

Palm Pre podoba mi się z kilku powodów, przede wszystkim ciekawy i sprawny interfejs, po drugie dla mnie ten telefon jest po prostu śliczny i po trzecie fizyczna klawiatura. Ostatni argument ma dla mnie bardzo duże znaczenie, po przesiadce z iPhona na HTC G1 trudno mi wyobrazić sobie aby mój kolejny telefon nie miał fizycznej klawiatury. Więcej szczegółów na temat PRE i w sumie ciekawy przegląd możliwości tego telefonu zobaczycie w poniższym filmie (via kuba na flakerze)To co zniechęca mnie do przesiadania się z Androida to synchronizacja i integracja z usługami Google. Zarządzanie kontaktami i kalendarzem z poziomu strony www i po chwili aktualizacja naszego telefonu o zmienione dane jest czymś naprawdę świetnym. Dodając do tego technologię push i całkiem niezłą przeglądarkę mam właściwie wszystko czego mi potrzeba.

Jeśli chodzi o konkurentów iPhona to oprócz PRE na horyzoncie pojawia się jeszcze nowa Nokia N97, która wygląda naprawdę dobrze. Niestety pierwszym dyskwalifikującym ją jak dla mnie elementem jest cena. 3000 PLN nigdy nie zapłaciłem i nie zapłacę za małe urządzenie które jest telefon oraz małą przeglądarką internetową. Nie ukrywam natomiast, że bardzo jestem ciekawy tego co Nokia zrobiła w tym telefonie jeśli chodzi o nawigację i generalnie cały system.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iPhonepalm preiPhone 3GS