Moje przemyślenia

Oto nowy Onet z bąbelkami (?), nowymi kolorami i nowym logo

GM
Grzegorz Marczak
57

Dzisiaj o godzinie 12:00 odbyła się konferencja prasowa Onetu, podczas której zademonstrowano nowy wygląd portalu. Od 13:00 natomiast wszyscy mogą już podziwiać nowy "bąbelkowy"Onet. Dla przypomnienia i kontrastu wrzucam jeszcze miniaturkę starego: Trzeba przyznać, że na pierwszy rzu...


Dzisiaj o godzinie 12:00 odbyła się konferencja prasowa Onetu, podczas której zademonstrowano nowy wygląd portalu. Od 13:00 natomiast wszyscy mogą już podziwiać nowy "bąbelkowy"Onet.

Dla przypomnienia i kontrastu wrzucam jeszcze miniaturkę starego:Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka nowa odsłona Onetu robi dobre wrażenie. Portal jest czytelniejszy, posprzątano sporo jeśli chodzi o nawigację w górnej belce.

Nowe nowoczesne logo znalazło swoje miejsce, można powiedzieć wreszcie po lewej stronie. Patrząc natomiast na układ treści i architekturę informacji wygląda na to, że nic lub bardzo niewiele się zmieniło. Generalnie całość sprawia wrażenie lekkiego i bardziej nowoczesnego portalu.

Jakie są wasze wrażenia?
Ps. Motyw kolorowych bąbęlków jest nadal dla mnie tajemnicą - ale nie znam się na marketingu, budowaniu wartości marki, psychologi i wielu innych aspektach które zapewne usprawiedliwiają ten jak zakładam tymczasowy element portalu

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

onet