Windows

Oto dziesięć faktów o Windows 10, które warto znać

Tomasz Popielarczyk
56

Windows 10 cieszy się dużym zainteresowaniem, co chyba nikogo nie zaskakuje - w końcu może go mieć każdy posiadacz "siódemki" i "ósemki". Z nowym systemem oraz jego premierą łączy się jednak kilka interesujących faktów, które warto znać i mieć na uwadze. Zebraliśmy je w jednym miejscu, a współpracuj...

Windows 10 cieszy się dużym zainteresowaniem, co chyba nikogo nie zaskakuje - w końcu może go mieć każdy posiadacz "siódemki" i "ósemki". Z nowym systemem oraz jego premierą łączy się jednak kilka interesujących faktów, które warto znać i mieć na uwadze. Zebraliśmy je w jednym miejscu, a współpracujące z nami Studio Graficzne Papercut ubrało to wszystko w przyjemną dla oka formę.

Co warto wiedzieć o Windows 10? Oto dziesięć, naszym zdaniem najbardziej interesujących faktów, w przyjemnej dla oka formie graficznej. Dajcie znać, czy tego typu infografiki się Wam podobają. Dzięki współpracy z Papercut mamy możliwość opracowania w ten sposób wielu innych tematów. Czasami jest to niewątpliwie przyjemniejszy sposób, aby zaprezentować liczby, fakty lub statystyki.

Za graficzne przygotowanie infografiki odpowiada Studio Graficzne Papercut

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu