Pytamy.pl

Kolejne zmiany na pytamy.pl

Grzegorz Marczak
2

Miło mi poinformować, iż serwis pytamy.pl znowu zyskał nową funkcjonalność. Tym razem skupiliśmy się wokół trzech zagadnień. Zabezpieczenie przed spamem – ponieważ w pytamy.pl anonimowi użytkownicy mogą odpowiadać na pytania dlatego nie zdziwił nas fakt pojawienia się spamu. Wprowadziliśmy, więc...

Miło mi poinformować, iż serwis pytamy.pl znowu zyskał nową funkcjonalność. Tym razem skupiliśmy się wokół trzech zagadnień.

  • Zabezpieczenie przed spamem – ponieważ w pytamy.pl anonimowi użytkownicy mogą odpowiadać na pytania dlatego nie zdziwił nas fakt pojawienia się spamu. Wprowadziliśmy, więc trzy znakowy kod graficzny (dla nie zarejestrowanych), który ma utrudnić pracę robotom spamerów.
  • BBcode – wiele osób prosiło o wprowadzenie możliwość używania notacji bbcode. Prośba została spełniona i od tej pory ci co chcą (muszą zaznaczyć opcje w profilu użytkownika) mogą przestawić się na używanie bbcode.
  • Ocena odpowiedzi przez autora pytania - Wprowadziliśmy też jedną dodatkową funkcjonalność dla autorów pytań. Od tego momentu autorzy pytań mogą zaznaczyć odpowiedź, która ich zdaniem była dla nich najbardziej wartościowa. W przyszłości stanie się to istotny element w liczeniu punktów użytkowników.
  • Szczegółowe informacje o nowych funkcjach znajdują się na blogu serwisu pytamy.pl.

    Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu