Telekomy

Orange naprawi Wasz smartfon niezależnie od przyczyny uszkodzenia za 15,99 zł miesięcznie

Grzegorz Ułan
Orange naprawi Wasz smartfon niezależnie od przyczyny uszkodzenia za 15,99 zł miesięcznie
24

Orange poinformował dziś o udostępnieniu nowego ubezpieczenia smartfona Orange Smart Care Premium, w ramach którego w przypadku zalania telefonu czy uszkodzeniu wyświetlacza, Orange naprawia go niezależnie od przyczyny uszkodzenia i bez limitu kwotowego.

Orange Smart Care to nie jest nowa usługa, uruchomiona została pod koniec 2016 roku. To ubezpieczenie telefonu na wypadek zalania telefonu lub uszkodzenia wyświetlacza, najczęstszych wypadków ze smartfonami (76% serwisowanych w Orange urządzeń). Miała ona jednak pewne ograniczenia, przede wszystkim kwotowe - początkowo naprawy obejmowały kwotę do 700 zł rocznie, później podwyższono to do 800 zł, a koszt usługi wynosił 9,99 zł.

Teraz doszedł nowy pakiet Orange Smart Care Premium za 15,99 zł, czyli za 6,00 zł więcej pozbywamy się wszelkich ograniczeń w przypadku uszkodzenia wyświetlacza czy zalania wodą, Orange dokona naprawy wszystkich uszkodzeń, jak i w przypadku zalania wszystkich jego skutków. Jeśli się to nie uda, dostaniecie nowego smartfona.

Co dokładnie obejmuje ten pakiet? Orange wymienia 6 podstawowych opcji:

  • W ciągu roku w ramach usługi możecie wykonać jedną taką naprawę, bez jakichkolwiek dopłat,
  • Jeśli naprawa okaże się niemożliwa, telefon zostanie wymieniony na nowy,
  • Na czas naprawy otrzymacie telefon zastępczy,
  • Kurier bezpłatnie odbierze od was telefon i dostarczy po naprawie,
  • Możecie monitorować status naprawy,
  • Otrzymacie bezpłatną aplikację diagnozującą stan telefonu.

Wydaje się, że powyższy zakres ubezpieczenia powinien spełnić oczekiwania większości klientów, którym zdarzają się takie wypadki z telefonem przynajmniej raz w roku. 16 zł miesięcznie (176 zł rocznie) nie jest tak dużo, a kupowanie nowego telefonu, co roku może już zaboleć i odczujemy to w swoim portfelu, bardziej niż te miesięczne opłaty za pakiet Smart Care Premium.

Źródło: Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu