Telekomy

Nowa oferta w Virgin Mobile - no limit na rozmowy i SMS-y za 14 zł, internet według zużycia

Grzegorz Ułan
Nowa oferta w Virgin Mobile - no limit na rozmowy i SMS-y za 14 zł, internet według zużycia
21

Virgin Mobile dwoi się i troi, bo do końca roku mają czas na wypracowanie wyników, które Play im narzucił, inaczej nici z przejęcia. Dziś zaprezentował nową ofertę dość osobliwą i niespotykaną do tej pory.

Ale po kolei, Virgin Mobile od dłuższego czasu zaskakuje, najpierw promocja na 3 miesiące za darmo dla klientów abonamentowych, podwyższona do 6 miesięcy, a ostatnio weszli z ofertą sprzedaży smartfonów. To wszystko niespotykane opcje, jeśli chodzi o operatorów wirtualnych. Cel jednak jest jasny, muszą wypracować odpowiedni poziom zysków, narzucony przez Play, jako warunek przejęcia.

Tak więc się nie zatrzymują i poinformowali właśnie o nowej ofercie, tym razem bez zobowiązania. Miesięcznie do zapłaty mamy tu 14 zł, w pakiecie dostajemy nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz wiadomości SMS. Transfer danych natomiast rozliczany jest za zużycie - 1 zł za 1 GB, maksymalnie do osiągnięcia 15 GB transferu danych.

Virgin Mobile podaje takie przykłady wykorzystania:

  • Jeśli klient nie skorzysta z pakietu Internetu, to jego rachunek wyniesie 14 zł;
  • Jeśli wykorzysta np. 3 GB, to rachunek wyniesie 14 zł + 3 zł za Internet;
  • Jeżeli wykorzysta cały pakiet Internetu to rachunek wyniesie maksymalnie 29 PLN.

Świetny pomysł jak dla mnie, 10 GB do 20 GB to już standard w ofertach, czy to abonamentowych na dwa lata, na miesiąc czy w ofertach na kartę, ale rzadko wykorzystuje się cały pakiet. Raz jest to 5 GB, raz 10 GB, a raz 15 GB, w tej opcji można więc trochę złotówek zaoszczędzić w perspektywie kilku miesięcy, szkoda tylko, że nie dorzucili MMS-ów.

Źródło: Virgin Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu