seriale

Jeszcze bardziej przerażający i mroczny 2. sezon Opowieści podręcznej - zwiastun

KK
Konrad Kozłowski
7

Na taką wiadomość czekało wielu fanów oryginalnej produkcji Hulu, którą w Polsce oglądamy na Showmax. Drugi sezon serialu "Opowieść podręcznej" pokazano na zwiastunie oraz zapowiedziano datę premiery. Dotyczy ona także debiutu drugiej serii w Polsce.

Hulu kilkukrotnie próbowało znaleźć się w pierwszym rzędzie pomiędzy produkcjami stacji telewizyjnych i innych serwisów VOD, ale dopiero w połowie 2017 roku udało się to osiągnąć. Początki oryginalnych serii sięgają aż 2013 roku, a przed "Opowieścią podręcznej" ani widzów, ani krytyków nie przekonały produkcje "Chance" czy "The Path", w których występowali kolejno takie nazwiska jak Hugh Laurie ("House") i Aaron Paul ("Breaking Bad"). Dopiero oparta o książkę Margaret Atwood seria przyniosła splendor Hulu zdobywając nagrody Emmy oraz Złote Globy.

W kwietniu tego roku powróci 2. sezon "Opowieści podręcznej". Jak zapowiada grająca główną rolę Elisabeth Mosss -  June Osborne/Offred - nowa seria ma być jeszcze bardziej mroczna od pierwszej. Sugeruje to też trwający nieco ponad minutę zwiastun pełen nowych scen, w którym w tle rozbrzmiewa utwór “For What It’s Worth" amerykańskiego zespołu Buffalo Springfield. Czy June znajdzie schronienie dla siebie i swojego dziecka? Odpowiedź prawdopodobnie poznamy kilka tygodni po 25 kwietnia - na ten dzień zaplanowano podwójną premierę. Co istotne, Showmax potwierdził już, że nowe odcinki będą trafiały do oferty zaraz po ich premierze w USA, więc nie będziemy zmuszeni do poszukiwania ich w sieci ani obgryzać paznokci wyczekując polskiej premiery.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć "Opowieści podręcznej", to gorąco zachęcam do odwiedzenia Showmax, bo serial znalazł się na liście największych zaskoczeń 2017 roku.

Zwiastun 2. sezonu "Opowieść podręcznej"

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: