Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Co dalej ze startupami? Dolina Krzemowa - zwiastun 5. sezonu

KK
Konrad Kozłowski
2

Już w marcu swoją premierę będzie mieć 5. sezon serialu Dolina Krzemowa. Tym razem w obsadzie zabrakło TJ Millera, ale zwiastun zapowiada nie mniej wciągający humor.

"Boom" na startupy spowodował, że zjawisko stało się podwalinami pod jeden z seriali stacji HBO i tak nieprzerwanie od 2014 roku możemy śledzić losy pasjonatów technologii starających się zdobyć uznanie i pieniądze. Nazwa serialu nawiązuje do Doliny Krzemowej, gdzie powstawały najważniejsze w branży firmy będące spełnieniem marzeń rozpoczynających działania w garażach geniuszy. Serial HBO pokazuje kulisy rynku - czasem wyśmiewając rzeczywistość, czasem ukazując brutalne realia.

"Dolina Krzemowa" zapracował już na 33 nominacje do nagród i udało mu się zdobyć dwie statuetki Emmy - czy ktokolwiek przypuszczał, że komedia skupiająca się na typowych geekach nerdach będzie cieszyć się tak dużym zainteresowaniem i  uznaniem? W zwiastunie najnowszego, 5. sezonu serialu zobaczycie w jak trudnej sytuacji znalazł się Richard Hendricks (Thomas Middleditch) - przyszło mu wystąpić przed kilkudziesięcioma osobami. Jak poradził sobie z tym zadaniem i czego jeszcze można spodziewać się po nowym sezonie "Doliny krzemowej"?

"Dolina Krzemowa" - zwiastun 5. sezonu

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: