Felietony

Onet zrobił sobie sprytny program telewizyjny

Grzegorz Marczak
Onet zrobił sobie sprytny program telewizyjny
26

Onet zrobił sobie nowy sprytny program TV pod adresem tv.onet.pl. Nazywam go sprytny dlatego bo jest w nim kilka ciekawych rozwiązań (choć przyznam, że korzystam z takich serwisów od święta i nie wiem czy to co widzę to nowe rozwiązania czy też powszechne jeśli chodzi o tego typu serwisy)....

Onet zrobił sobie nowy sprytny program TV pod adresem tv.onet.pl. Nazywam go sprytny dlatego bo jest w nim kilka ciekawych rozwiązań (choć przyznam, że korzystam z takich serwisów od święta i nie wiem czy to co widzę to nowe rozwiązania czy też powszechne jeśli chodzi o tego typu serwisy).

Przede wszystkim mamy możliwość szybkiego przełączenia całego programu skupiając się na poszczególnych kategoriach programów takich jak np: filmy, sport, seriale, dla dzieci itp. Dla mnie pożyteczna opcja szczególnie kiedy szukam na jakim kanale będzie transmisja walki bokserskiej (no i polecam to robić w trybie widoku na oś czasu, najszybciej znajdziemy to czego szukamy)

Druga rzecz to możliwość przełączenia się między klasycznym widokiem a widokiem pokazujący nam oś czasu - choć bez filtrowania po kategoriach czyli przeglądając wszystkie możliwe stacje - mamy niezły mętlik i dość zagmatwany widok.

Co jednak najważniejsze mogę wybrać mojego dostawcę telewizji i nie denerwować się listą programów które nie są u mnie dostępne i jedynie przeszkadzają. Proste i sprytne rozwiązania jak na coś tak powszechnego jak strona z programem TV.

Jak zwykle pozostaje tylko pytanie czy mainstreamowy user będzie korzystał z jakichkolwiek opcji i filtrów?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

onet