Moje przemyślenia

Onet zrobił sobie sprytny program telewizyjny

GM
Grzegorz Marczak
26

Onet zrobił sobie nowy sprytny program TV pod adresem tv.onet.pl. Nazywam go sprytny dlatego bo jest w nim kilka ciekawych rozwiązań (choć przyznam, że korzystam z takich serwisów od święta i nie wiem czy to co widzę to nowe rozwiązania czy też powszechne jeśli chodzi o tego typu serwisy)....

Onet zrobił sobie nowy sprytny program TV pod adresem tv.onet.pl. Nazywam go sprytny dlatego bo jest w nim kilka ciekawych rozwiązań (choć przyznam, że korzystam z takich serwisów od święta i nie wiem czy to co widzę to nowe rozwiązania czy też powszechne jeśli chodzi o tego typu serwisy).

Przede wszystkim mamy możliwość szybkiego przełączenia całego programu skupiając się na poszczególnych kategoriach programów takich jak np: filmy, sport, seriale, dla dzieci itp. Dla mnie pożyteczna opcja szczególnie kiedy szukam na jakim kanale będzie transmisja walki bokserskiej (no i polecam to robić w trybie widoku na oś czasu, najszybciej znajdziemy to czego szukamy)

Druga rzecz to możliwość przełączenia się między klasycznym widokiem a widokiem pokazujący nam oś czasu - choć bez filtrowania po kategoriach czyli przeglądając wszystkie możliwe stacje - mamy niezły mętlik i dość zagmatwany widok.

Co jednak najważniejsze mogę wybrać mojego dostawcę telewizji i nie denerwować się listą programów które nie są u mnie dostępne i jedynie przeszkadzają. Proste i sprytne rozwiązania jak na coś tak powszechnego jak strona z programem TV.

Jak zwykle pozostaje tylko pytanie czy mainstreamowy user będzie korzystał z jakichkolwiek opcji i filtrów?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

onet