Recenzja

OnePlus 6 - recenzja po roku. Czy żałuję tego zakupu?

Paweł Winiarski
OnePlus 6 - recenzja po roku. Czy żałuję tego zakupu?
20

Minął równo rok odkąd kupiłem OnePlusa 6. Wielokrotnie na łamach Antyweba wspominałem o jego plusach i minusach. Skoro jednak ten test trwał aż 12 miesięcy, przyszła pora na konkretne podsumowanie. I odpowiedź na pytanie - czy żałuję wydanych pieniędzy?

Testuję wiele telefonów, jednak zawsze w kieszeni noszę też swojego "daily drivera", czyli własnego smartfona, którego używam regularnie. Równo rok temu zdecydowałem się porzucić Samsunga (bardzo długo korzystałem z Samsunga Galaxy S7 Edge, wcześniej z Galaxy S6) i spróbować tego całego OnePlusa, tak przez wszystkich chwalonego. Zamówiłem sprzęt w oficjalnym sklepie producenta, cenowo wyszło naprawdę korzystnie.

Nie ukrywam, że w dużej mierze kierował mną rozsądek i włączyła się gdzieś blokada zakupowa związana najdroższymi flagowcami - moim zdaniem w budżecie około 2 tysięcy złotych można kupić naprawdę udane urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Czy żałuję tej decyzji? Czy OnePlus 6 to pieniądze wyrzucone w błoto? Jakie ten smartfon ma plusy i jakie minusy? Co dokucza mi najbardziej? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie w materiale wideo - Recenzja OnePlusa 6 po roku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu