Microsoft

Oglądajcie z nami konferencję Microsoftu na E3

Tomasz Popielarczyk
Oglądajcie z nami konferencję Microsoftu na E3
8

Marka Xbox to już nie tylko konsola. Microsoft coraz odważniej podłącza pod nią granie na pecetach. Konferencja na E3 może okazać się w tej kwestii przełomowa. Zachęcamy do oglądania jej z nami!

Od dobrych kilku tygodni sporo się mówi o tym, co Microsoft może pokazać podczas swojej konferencji na E3. Niemal pewny jest już nowy, mocniejszy Xbox, który ma trafić na rynek pod koniec obecnego lub na początku przyszłego roku. Poza tym firma będzie dalej mocno inwestować w połączenie w ramach platformy Xbox Live świata konsol i pecetów. To może prowadzić do ciekawych efektów - niektórzy spekulują nawet na temat możliwości natywnego uruchamiania gier z Xboksa na pecetach (pytanie, jaki ma to sens). Niemniej ważny jest tutaj też multiplayer między różnymi platformami, który został wdrożony przez MS kilka miesięcy tamu. Pozwala on posiadaczom pecetów i konsol rywalizować w tych samych tytułach - sporo mówi się, że z czasem dołączą do nich też użytkownicy PS4. Konferencja może rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Wszystkiego dowiemy się już dziś. Konferencja rusza o godzinie 18:30. My poniżej zamieszczamy stream i zapraszamy Was do dyskusji. Jako posiadacz Xboksa One też będę oglądał wydarzenie, więc tuż po możecie spodziewać się na Antywebie stosownego podsumowania wraz z komentarzem. A tymczasem miłego oglądania!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu