Felietony

Oglądaj nas jak gramy na żywo w najnowsze SimCity !

Grzegorz Marczak
Oglądaj nas jak gramy na żywo w najnowsze SimCity !
9

Dzisiejsza premiera to według wielu osób najlepsza edycja SimCity jaka się do tej pory ukazała. Ekipa Niezgrani.pl miała już kilka sposobności aby dobrze zapoznać się z tą grą przy różnego rodzaju przed premierowych pokazach dlatego teraz organizujmy pokaz gry dla czytelników. O godzinie 13:00 r...

Dzisiejsza premiera to według wielu osób najlepsza edycja SimCity jaka się do tej pory ukazała. Ekipa Niezgrani.pl miała już kilka sposobności aby dobrze zapoznać się z tą grą przy różnego rodzaju przed premierowych pokazach dlatego teraz organizujmy pokaz gry dla czytelników. O godzinie 13:00 rusza nasza transmisja na żywo - transmitujemy granie w SimCity.

Grającym i komentującym będzie naczelny Niezgranych czyli Paweł Kozierkiewicz. Przekaz video dostępny jest na niezgrani.pl oraz bezpośrednio na naszym kanale na Twitch.tv.

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania. Osobiście sam jestem ciekawy jak wygląda w rzeczywistości najnowsze SimCity - Paweł się nim zachwyca.

Ps. Europejska premiera SimCity wprawdzie poszła dużo lepiej niż światowa ale nadal zdarzają się pewne problemy z serwerami i autoryzacją. Uprzedzam, że takie rzeczy po prostu mogą się nam przytrafić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

niezgrani.plSimCity