Artykuł sponsorowany

Potężna oferta inwestycyjna w portalu Cinkciarz.pl - ponad 5000 instrumentów na wyciągnięcie ręki

Kamil Pieczonka
Potężna oferta inwestycyjna w portalu Cinkciarz.pl - ponad 5000 instrumentów na wyciągnięcie ręki
41

Inwestowanie może się okazać sposobem na ochronę kapitału przed inflacją. Jeśli do tej pory ten temat był Wam obcy, warto się nim zainteresować. Tym bardziej że konkurencja na rynku ciągle rośnie, a oferta jest coraz lepsza.

Do ekstraklasy brokerów dołączyła spółka Conotoxia Ltd., która użytkownikom portalu Cinkciarz.pl udostępnia ofertę ponad 5000 instrumentów finansowych, w tym akcji, walut, kontraktów CFD, ETF-ów oraz indeksów giełdowych.

Cinkciarz.pl: duży wybór, małe koszty

Globalny już dziś fintech Cinkciarz.pl jest częścią znacznie większej, polskiej grupy finansowej – Conotoxia Holding, do której należy też spółka Conotoxia Ltd. będąca brokerem o bardzo dobrej reputacji i wysokich ocenach użytkowników. Conotoxia Ltd. bardzo dynamicznie rozwija się w ostatnich latach, początkowo oferując głównie usługi handlu walutami na rynku forex dla międzynarodowych klientów. Pod koniec 2021 r. spółka otworzyła również oddział w Polsce, który ma swoje biuro w Warszawie, gdzie rozpoczęto budowę silnego zespołu eksperckiego świadczącego wsparcie dla klientów w naszym kraju w rodzimym języku. Już wtedy w ofercie brokera poza handlem na parach walutowych (ponad 90!) możliwe było również inwestowanie w indeksy oraz kontrakty CFD dla wielu popularnych kryptowalut.

Jednak od 1 czerwca tego roku Conotoxia Ltd. poprzez popularny portal Cinkciarz.pl wchodzi na całkowicie nowy poziom i proponuje swoim klientom usługę, która może śmiało konkurować z gigantami wśród domów inwestycyjnych. Firma przygotowała kompleksową ofertę dla każdego: począwszy od spekulantów handlujących instrumentami finansowymi w perspektywie kilku godzin czy maksymalnie kilku dni, a kończąc na inwestorach długoterminowych, których interesują głównie akcje oraz tanie fundusze typu ETF. W rezultacie użytkownicy nowej usługi na invest.cinkciarz.pl mają dostęp do ponad 5000 instrumentów finansowych pozwalających na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Użytkownicy portalu Cinkciarz.pl zyskali dostęp do m.in.: handlu na ponad 100 parach walutowych z minimalnym spreadem zaczynającym się od 0, giełdowych indeksach, ponad 100 kryptowalutach, a także surowcach i metalach szlachetnych. Poza tym jednak Conotoxia Ltd. oferuje również możliwość zakupu ponad 2450 akcji pochodzących z 15 różnych giełd na całym świecie (w tym amerykańskiej oraz polskiej) oraz fundusze typu ETF, które charakteryzują się bardzo niskimi kosztami. W większości przypadków są to kontrakty CFD (na różnicę kursową). Dotychczas brakowało podobnych narzędzi na polskim rynku, albo też korzystanie z nich wiązało się ze znacznie większymi kosztami poprzez liczne prowizje. Tymczasem Conotoxia Ltd. poprzez portal Cinkciarz.pl zamierza powalczyć o wszystkich klientów i dlatego oferuje bardzo dobre warunki realizacji zleceń oraz brak kosztów prowadzenia rachunku inwestycyjnego. Bardzo atrakcyjnie na tle całego rynku wyglądają też prowizje za zakup poszczególnych instrumentów finansowych.

Integracja z serwisem Cinkciarz.pl to szereg zalet

Rejestrując się w usłudze inwestycyjnej, dostajemy dostęp do rachunku SMART łączącego zalety dotychczas oferowanych przez Conotoxia Ltd. kilku kont. Daje to sporą elastyczność. Tym bardziej że firma zadbała również o dostępność swojej platformy na różne urządzenia. Do inwestowania możemy skorzystać albo z bardzo cenionej profesjonalnej platformy cTrader, albo z bardzo lubianej przez polskich użytkowników platformy MetaTrader 5. Co więcej, aplikacje dostępne są zarówno na komputerach, w przeglądarce jak i bezpośrednio na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS. Dzięki temu mamy dostęp do swoich inwestycji w każdej chwili i praktycznie z każdego miejsca na świecie.

– Naszym celem jest pozycja czołowego domu inwestycyjnego w Polsce. Chcemy to osiągnąć dzięki partnerskiemu traktowaniu inwestorów, najlepszej propozycji cenowej, najszerszemu pokryciu rynków oraz komplementarności oferty w ramach grupy, do której razem z Conotoxia należy m.in. fintech wielowalutowy Cinkciarz.pl. Wśród naszych usług pod nową nazwą invest.cinkciarz.pl, dostępnych na jednym rachunku SMART, są też nowe instrumenty, takie jak 100 kryptowalut, czy ETF DMA z USA, Europy i Azji. Będziemy umożliwiać również inwestowanie w IPO lub autorskie indeksy. To jednak dopiero początek naszej ekspansji produktowej skierowanej do inwestorów indywidualnych oraz do firm – mówi Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd.

Rozbudowana oferta dostępnych instrumentów finansowych to jednak niejedyna zaleta rachunku inwestycyjnego w portalu Cinkciarz.pl. Integracja z serwisem wymiany walut pozwala szybko i bezproblemowo doładować konto i zakupić walutę potrzebną do wykonania transakcji na rachunku inwestycyjnym. Nie musimy obawiać się o dodatkowe prowizje za przewalutowanie czy długie oczekiwanie na przesłanie środków. Każdy, kto korzystał z usług Cinkciarz.pl, wie, że transakcje realizowane są błyskawicznie.

Fintech Cinkciarz.pl gwarantuje bezpieczeństwo i darmowy dostęp do materiałów instruktażowych

Conotoxia Ltd. świadcząca usługi inwestycyjne za pośrednictwem portalu Cinkciarz.pl podlega podwójnemu nadzorowi finansowemu ze strony cypryjskiego CySEC oraz polskiego KNF. Po otwarciu oddziału w Polsce pod koniec zeszłego roku spółka rozpoczęła szerszą ekspansję na rodzimym rynku, oferując wsparcie w języku polskim, a także szereg materiałów edukacyjnych na temat rynków finansowych. Są to m.in. filmy instruktażowe, e-booki, bieżące komentarze rynkowe oraz inne materiały szkoleniowe. Warto też wspomnieć, że dyrektorem polskiego oddziału jest Daniel Kostecki, znany w branży analityk finansowy, który od lat publikuje komentarze inwestycyjne.

Bezpieczeństwo środków na rachunkach inwestycyjnych gwarantuje Cypryjski Fundusz Kompensacyjny, a klienci dodatkowo są zabezpieczeni w ramach Ochrony Przed Ujemnym Saldem. Conotoxia Ltd. działa na podstawie licencji CySEC nr 336/17 od 2017 roku.

Więcej informacji na temat oferty inwestycyjnej fintechu Cinkciarz.pl można znaleźć na stronie https://invest.cinkciarz.pl/.

Artykuł powstał przy współpracy z marką Cinkciarz.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu