Świat

Nozbe przepytał Kawasakiego czyli nowy Productive Magazine!

Grzegorz Marczak
Nozbe przepytał Kawasakiego czyli nowy Productive Magazine!
13

Michał (nozbe.com) właśnie podesłał mi informacje o nowym numerze Productive Magazine (magazyn tworzony przy współpracy z Maćkiem Budzichem). Numer drugi jest dla mnie ciekawym wydaniem z dwóch powodów. Przede wszystkim jest wywiad z Guyem Kawasaki, jest to człowiek który z pewnością jest znany w br...

Michał (nozbe.com) właśnie podesłał mi informacje o nowym numerze Productive Magazine (magazyn tworzony przy współpracy z Maćkiem Budzichem). Numer drugi jest dla mnie ciekawym wydaniem z dwóch powodów. Przede wszystkim jest wywiad z Guyem Kawasaki, jest to człowiek który z pewnością jest znany w branży internetowo IT. Twórca wielu książek, np: "sztuki rozpoczynania" którą staram się przeczytać ale ilość banałów przesłania nieco ciekawe treści. Oprócz niewątpliwych sukcesów Guy zalicza również niewątpliwie wpadki. Instynkt zabójcy inwestora nie działa w przypadku jego własnych produkcji takich jak chociażby truemors.com i podobne alltop.com-y.
Mimo wszystko Guy to z pewnością interesująca postać, i wywiad na pewno warto przeczytać. Tym bardziej, że chłopaki wpadli na pomysł przygotowania go w specjalne polskojęzycznej wersji.

Oprócz wywiadu z Kawasakim głównym tematem Productive Magazine jest produktywność czyli coś w czym Michał się specjalizuj z racji prowadzenia nozbe.com. Tworzenie tego typu magazynu to świetna promocja dla autorów oraz serwisu takiego jak nozbe. Myślę, że tego rodzaju promocji, zaangażowania i budowania własnej pozycji nasze startupy od Michała powinny się uczyć (a wszystko co wykorzystuje Michał do swojego biznesu jest w zasięgu każdej osoby i nie wymaga niczego więcej poza poświęcenie odpowiedniej ilości czasu).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu