Ciekawe strony

Nowy National-Geographic.pl - content is the king!

Grzegorz Marczak
Nowy National-Geographic.pl  - content is the king!
9

National-Geographic.pl ukazał się w nowej odsłonie i muszę przyznać, że na mieni zrobił bardzo dobre wrażenie. Wprawdzie na początku odstraszają trochę reklamy video ustawione na auto odtwarzanie oraz z dość dużym natężeniem głosu ale jak już je zwalczymy to naprawdę jest co czytać i oglądać w tym s...

National-Geographic.pl ukazał się w nowej odsłonie i muszę przyznać, że na mieni zrobił bardzo dobre wrażenie. Wprawdzie na początku odstraszają trochę reklamy video ustawione na auto odtwarzanie oraz z dość dużym natężeniem głosu ale jak już je zwalczymy to naprawdę jest co czytać i oglądać w tym serwisie.

Stylistyka nowego NG bardzo mi się podoba, możliwe że strona główna (przynajmniej jak dla mnie) jest trochę za bardzo przeładowana informacjami i obrazkami, natomiast wszystkie niedogodności rekompensują dobre treści i dobre zdjęcia. Dla fanów National Geographic i generalnie wszystkich interesujących się tematami podróżniczo naukowymi będzie to z pewnością bardzo ciekawy serwis.Funkcji społecznościowych i generalnie możliwości w serwisie jest na tyle dużo, że mam trochę problem z skupieniem się na jednym wybranym zagadnieniu, które mnie interesuje. Może być to przeszkoda szczególnie dla nowych użytkowników którzy chcieli by się nieco bardziej zaangażować w tym serwisie. Fora, blogi, sklep, artykuły, kalnedarium itp. Wszystkiego jest po trochu wszędzie - a ja jako użytkownik chciałbym znaleźć swoją niszę w którą się zaangażuję, będę sobie ją subskrybował, pisał i rozmawiał na jej temat - to mi się coraz bardziej w nowym NG nie podoba.

Jednak tak jak pisałem "content is the king" a resztę załatwi adblock (a bardzo rzadko go używam), który niestety w przypadku tego serwisu będzie potrzebny bo latająca po całym ekranie belka lotto jest czymś co naprawdę potrafi wyprowadzić z równowagi.

Obrazek serwisu podebrałem z media2.pl bo mi nie udało się uchwycić głównej strony bez dużej reklamy (a nie mam jeszcze adblocka na tym komputerze)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu