Filmy

Na taki powrót komandosa czekałem! Zobaczcie nowy zwiastun Rambo V

Paweł Winiarski
Na taki powrót komandosa czekałem! Zobaczcie nowy zwiastun Rambo V
7

Rambo to bez wątpienia jedna z najważniejszych ikon kina akcji. Jedna z ról, która zrobiła z Sylvestra Stallone'a gwiazdę światowego formatu. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać Rambo V.

Czy na ekranach pojawił się jakiś słaby film o Johnie Rambo? Nie. Nawet dość tandetna (ale wpisująca się w swój czas) animacja Rambo: The Force of Freedom wypadła całkiem nieźle. Jestem trochę w szoku, że Sylvester Stallone (dla przypomnienia - Sly ma 73 lata) weźmie się jeszcze za tę serię. A jednak, pierwszy zwiastun Rambo V rozpalił serca miłośników kina akcji i choćby na YouTube zebrał nie tylko pozytywne recenzje, ale również wiele milionów wyświetleń.

Jesteście gotowi na kolejny materiał promocyjny? Jeśli siedzicie wygodnie, to obejrzyjcie nowy zwiastun.

Póki co udostępniony został jedynie na instagramie aktora, kiedy tylko pojawi się jego lepsza (i nieprzycięta po bokach) wersja, podmienimy ją we wpisie.

W Rambo: Ostatnia krew, kultowy bohater wiedzie spokojne życie na ranczo w Arizonie. Wplątuje się jednak w uratowanie porwanej przez meksykański kartel dziewczyny. Jak wynika ze zwiastunów, oprychy postanawiają zemścić się na bohaterze - najwyraźniej nie wiedzą jednak, z kim przyjdzie im się zmierzyć. Rambo V zapowiada się na typowego akcyjniaka, a w tym Sly jest mistrzem. Nie mogę się doczekać się premiery, którą przewidziano na 20 września tego roku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu