Filmy

Nowy zwiastun Justice League - ten film wygląda coraz lepiej!

Konrad Kozłowski
Nowy zwiastun Justice League - ten film wygląda coraz lepiej!
9

Do 17 listopada przyjdzie nam zaczekać na premierę nowego filmu na podstawie komiksu ze stajni DC. Każdy kolejny zwiastun tylko zwiększa mój apetyt na tę produkcję, bo pierwsze materiały promocyjne pozostawiały wiele do życzenia. Zobaczcie najnowszy zwiastun.

Po udanej premierze, jaką bez wątpienia okazał się film Wonder Woman, nadchodzi czas na powrót do wspólnych przygód kilku bohaterów rozszerzonego uniwersum DC. Pierwsza odsłona Justice League (Ligi sprawiedliwości) pojawi się w kinach 17 listopada, a dotychczas zaprezentowane zwiastuny wzbudziły raczej mieszane opinie. Z każdym materiałem film prezentuje się jednak coraz lepiej - również pod względem wizualnym.

Nowy zwiastun Justice League

W opublikowanym dziś zwiastunie możemy dokładniej przyjrzeć się przeciwnikowi drużyny Batmana - Steppenwolfowi - głównemu czarnemu charaktorowi Justice League, którego doskonale zna Wonder Woman. Pokazano także kilka scen walki (głównie z Aquamanem) oraz kolejne zabawne ujęcie z Barrym Allenem (Flash). Zwiastun rozpoczyna się jednak od przypomnienia nam, że akcja filmu rozgrywa się po Batman V. Superman, w którym drugi z tytułowych bohaterów zginął w walce z Doomsday'em. Czy powróci? Nie mamy żadnych Oficjalnych informacji, które miałyby podeprzeć taką tezę mamy jak na lekarstwo - warto jednak przypomnieć o zdjęciu opublikowanym przez wcześniejszego reżysera Ligi sprawiedliwości, Zacka Snydera, na którym ukazano czarny kostium Supermana. Czyli dokładnie taki, w jakim powrócił on w komiksach po swojej śmierci.

Całościowo trailer wypada o niebo lepiej od pozostałych, co napawa mnie nadzieją na co najmniej dobry film od DC i Warner Bros. Jako fan Batmana nie tylko liczę na dobre przyjęcie Justice League, ale przede wszystkim konkretne informacje odnośnie historii, która skupi się właśnie na Człowieku Nietoperzu w oddzielnym filmie. Ewentualny sukces Justice League z pewnością przyczyni się do podkręcenia tempa prac i zmobilizuje studio do działania.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu