Filmy

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - przedsprzedaż biletów, zapowiedź nowego zwiastuna

Konrad Kozłowski
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - przedsprzedaż biletów, zapowiedź nowego zwiastuna
10

Najbardziej wyczekiwana filmowa premiera tego roku? Nowy epizod sagi Gwiezdnych Wojen to na pewno ścisła czołówka, dlatego czas zacząć myśleć o zakupie biletu, do czego zachęci Was na pewno nowy zwiastun.

Mark Hamill zdradził w jednym z tweetów, że wkrótce ujrzymy nową zapowiedź wideo 8. epizodu Gwiezdnych Wojen: Ostatni Jedi. Nie pomylił się - nastąpi to już 10 października w godzinnach porannych (polska strefa czasowa). Będzie więc to późny wieczór w Stanach Zjednoczonych. Zwiastun zostanie wyemitowany w przerwie meczu ligi NFL pomiędzy Minnesota Vikings i Chicago Bears na kanale ESPN. Poniżej zapowiedź:

Nowy zwiastun Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi już we wtorek

Przedsprzedaż biletów na Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Również we wtorek ruszy przedsprzedaż biletów na premierowy pokaz Ostatniego Jedi - akcją objęto także Polskę, więc niezależnie od tego, gdzie będziecie, zachęcam do bycia w gotowości z telefonem w ręce lub włączonym komputerem. Mając w pamięci nocny seans sprzed dwóch lat jestem naprawdę ciekaw tego, czy powrót marki Star Wars po wielu, wielu latach zostanie przyćmiony przez drugą część nowej trylogii. Szaleństwo wokół Łotra 1 pozwala sądzić, że widownia jest gotowa na coroczne premiery i nie zamierza zawieść.

Przypomnę, że Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi obejrzymy w polskich kinach 14 grudnia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu