Startups

Nowy śliczny TechAll.pl wesja 2.0

Grzegorz Marczak
Nowy śliczny TechAll.pl wesja 2.0
23

Prace nad wersją Techall 2.0 jeszcze się nie zakończyły ale już teraz widać najistotniejszą zmianę czyli całkowicie odświeżoną szatę graficzną. Poprzednia ciemna i ciężka kreacja bardzo szybko mnie zmęczyła (choć jak to zawsze jest na początku przy projektowaniu bardzo mi się podobała)...

Prace nad wersją Techall 2.0 jeszcze się nie zakończyły ale już teraz widać najistotniejszą zmianę czyli całkowicie odświeżoną szatę graficzną. Poprzednia ciemna i ciężka kreacja bardzo szybko mnie zmęczyła (choć jak to zawsze jest na początku przy projektowaniu bardzo mi się podobała)Oprócz zmian graficznych (które jak widzę potrzebują jeszcze małego dopieszczenia CSS-a np: wielkość fontów jest do poprawy bo jak dla mnie są za małe przy czytaniu na monitorach o dużej rozdzielczości) i zmian w części administracyjnej, poprawione zostało kilka elementów widocznych dla użytkowników serwisu.

Przede wszystkim zamiast w pasku nawigacji eksponować źródła informacji, od teraz pokazane tam są najciekawsze "tematy". Po kliknięciu w któryś z odnośników przejdziemy do listy informacji zagregowanych na ten właśnie temat. Kolejna ważna aczkolwiek drobna poprawka to wprowadzenie, możliwości linkowania do konkretnej informacji (permalinki)

Mam nadzieję, że nowy odświeżony Techall będzie się wam podobał . Zapraszam do podzielenia się konstruktywnymi uwagami i krytyką. Design TechAll przygotował Przemek Śmit (autentyk.com), którego szczerze polecam!

Ps. Cały czas kombinuje jak podpiąć nasze mikroblogi pod Techall. Chodzi mi o treści i linki do newsów IT, które najczęściej pojawiają się na blipie, flakerze i innych. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na to jak je wydobyć to poproszę o podpowiedz.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

newsy IT