Gry

Nowości w Game Pass w kwietniu - m.in. GTA V i NHL 21

Kamil Pieczonka
Nowości w Game Pass w kwietniu - m.in. GTA V i NHL 21
2

W kwietniu Microsoft doda do Game Passa kilka nowych tytułów, a wśród nich między innymi GTA V. Jak słusznie zwracają uwagę użytkownicy, część z tych gier jest już dostępna w usłudze, ale teraz pierwszy raz pojawi się również w chmurze.

Game Pass - jeden abonament na ponad 200 gier

Game Pass to abonament Microsoftu, które daje w tej chwili dostęp do ponad 200 gier na platformy PC, Xbox oraz w niektórych przypadkach również w chmurze xCloud. Standardowa cena to 39,99 PLN miesięcznie, za które otrzymujemy dostęp do wielu uznanych tytułów. Co miesiąc w usłudze pojawiają się nowe gry, ale znikają też stare, dlatego warto śledzić informacje w mediach społecznościowych. W kwietniu do usługi trafi niewątpliwy hit ostatniej dekady, czyli GTA V, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać, to będzie ku temu świetna okazja.

GTA V pojawi się w usłudze już w czwartek, 8 kwietnia, wraz z Zombie Army 4: Dead War, Disneyland Adventures oraz Rush: A Disney Pixar Adventure. 12 kwietnia pojawi się NHL 21, 15 kwietnia Rain on your Parade oraz Pathway, a 20 kwietnia MLB The Show  21. Inne warte uwagi gry jakie obecne dostępne są w usłudze to między innymi Control, Frostpunk polskiego studia 11bit Studios, Forza Horizon 4 i Forza Motorsport 7, F1 2019, seria Halo oraz Gears of War, a także Metro Last Light Redux.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu