VOD

Majówka w HBO Go - zobaczcie, ile dobroci szykują na następny miesiąc

KK
Konrad Kozłowski
22

Za oknem czai się naprawdę niezła pogoda, ale na wypadek deszczu i pluchy HBO przygotował dla nas nie lada zestaw tytułów, gdybyście woleli zostać w domu.

Chyba najgorętszym tytułem w maju będzie nadal finałowy sezon Gry o tron, ale jeśli szukacie czegoś innego i/lub nowego, to nie będziecie musieli opuszczać HBO Go. Na kanale HBO Polska na YouTube zamieszczono wideo zapowiedź premier, gdzie zawarto ujęcia z nadchodzących filmów i seriali.

Nowe seriale i sezony w HBO Go  - maj

Wśród nich najciekawiej, przynajmniej z mojego punktu widzenia, zapowiada się bez wątpienia Czarnobyl. Mini-seria HBO opowie nam o wypadku z 1986 roku oraz jego następstwa - z rozmachem ukaże i wyjaśni, co doprowadziło do katastrofy. W maju ukazywać się będą także nowe odcinki świetnej czarnej komedii Barry, która zdecydowanie zasługuje na waszą uwagę. Ponadto doczekamy się nowego sezonu Templariuszy oraz kompletnej nowości The Act - produkcji Hulu, która opowiada o młodej Gypsy Rose Blanchard starającej się uwolnić od toksycznego związku z nadopiekuńczą matką.

Dla fanów Słodkich kłamstewek dobrą wiadomością będą nowe odcinki spin-offu z podtytułem Perfekcjonistki, a dla sympatyków Żony idealnej przygotowano nowy sezon... Sprawy idealnej, czyli spin-offu hitu stacji CBS. W następnym miesiącu kontynuowano będą również premiery nowych odcinków Roswell. Nowy Meksyk.

https://www.youtube.com/watch?v=IkLGF98DIfk

Nowe filmy w maju na HBO Go

W kwestii premier filmowych warto zwrócić uwagę na Searching z Johnem Cho. Film przedstawia próby odnalezienia córki przez zdesperowanego ojca. Całość prezentowana jest jako nagrania z kamer laptopów, komputerów stacjonarnych, telefonów, kamer monitoringu oraz relacji telewizyjnych. Oglądamy także działania bohaterów na ekranach różnych urządzeń. Zwolennicy Matthew McConaughey będą mogli zobaczyć go w Kokainowym Ricku, gdzie obejrzymy brawurową karierę dilera narkotyków młodzieńca z biednej rodziny.

Gęsia skórka kojarzy mi się nadal przede wszystkim z serialem dla młodzieży nadawanym lata temu na kanale Fox Kids, ale dzisiaj możemy oglądać pełnometrażową produkcję opartą na dziełach R. L. Stine'a - na HBO trafi już druga odsłona. Slender Man może nie był najlepszy horrorem roku, ale kto wie, może przypadnie Wam do gustu i Was trochę nastraszy. Również w maju w HBO Go.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu