Internet

Poznajcie cebulę, flaminga i… pozostałych 228 emoji, które dołączą do zestawu w tym roku. ❤️ czy ??

Kamil Świtalski
5

Nowe emoji, które w 2019 dołączą do zestawu. Oto oficjalna lista nowych piktogramów, które w najbliższych miesiącach będą dostępne dla miłośników tej formy komunikacji!

Emoji, czyli rodzaj stosowanych w piktogramów, ma tyle fanów co i hejterów. Dla tych, dla których wciąż emotikony są przesadą przy komunikacji tekstowej w sieci, niewielkie grafiki to już kompletna przesada. A jednak serwisy społecznościowe, komunikatory i spółka wręcz kipią od emoji, zaś każda kolejna aktualizacja i dodanie nowych grafik do listy wzbudza sporą dyskusję. Wiecie, ludzie po prostu nie mogą przeboleć tego, że tak długo musieli pisać "awokado', zamiast po prostu wstawić "?". Ale przecież ta lista jest wiecznie żywa i z każdym rokiem przybywa nowych propozycji — właśnie poznaliśmy 230 nowych grafik, które wkrótce dołączą do listy, która stale się rozrasta. Jakich nowości możemy się spodziewać już niebawem?

Zobacz też: Jakie emoji są najpopularniejsze w Polsce i na świecie?

Nowe emoji: jakie emoji dołączą do zestawu w 2019!

Jeżeli śledzicie temat nowości w świecie emoji, to... prawdopodobnie nie będziecie specjalnie zaskoczeni grafikami, które dołączą do zestawu za kilka miesięcy. W sumie będzie to 59 nowych ikonek, 75 — jeżeli wliczać warianty płciowe, zaś gdy dodamy do zestawu także te związane z kolorami skóry — w sumie uzbiera się ich 230. Lwia część to "ludziki" w najrozmaitszych konfiguracjach, ale poza tym w końcu dołączą tam również postacie na wózkach inwalidzkich. Do tego zestaw nowych zwierzaków (wyczekiwane flamingi, nowe pieski), smakołyków (masło! a nawet gofr z masłem! no i wyczekiwana cebula), odzież i zestaw rozmaitości. Wśród nich m.in. kropla krwi, jojo, nowe warianty serc, kwadratów, okręgów czy... kostka lodu. Pełen zestaw możecie obejrzeć na poniższym materiale, albo bezpośrednio na odpowiedniej stronie Emojipedii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: