Gry

Zapnijcie pasy, gdyż już niedługo każdy będzie mógł sprawdzić nowe Call of Duty: Modern Warfare

Artur Janczak
0

Activision bardzo chce nam umilić czas oczekiwania na premierę Call of Duty: Modern Warfare. Jak na razie tylko posiadacze PS4 mogli sprawdzić ten tytuł w walkach 2 na 2, ale już niebawem wszyscy dostaną możliwość zagrania w tę produkcję. Jedni powiedzą, że to tylko odgrzany kotlet, ale według mnie MW zapowiada się na najlepszą odsłonę od lat, o ile nie w ogóle. Black Ops 4 był świetny, ale w tym przypadku deweloper mierzy znacznie wyżej. Oczekiwania graczy rosną, ale najbliższe tygodnie mają udowodnić, na co stać nadchodzącego COD-a.

Jazda bez trzymanki

Modern Warfare zadebiutuje na rynku 25 października, ale nie martwcie się, zanim ten dzień nastąpi, będzie kilka okazji do testów. Wydawca zdaje sobie sprawę, że gracze muszą dobrze poznać jego produkt, zanim wydadzą na niego pieniądze. Można nie lubić Activision, ale to dzięki nim przyszłe tygodnie zapowiadają się naprawdę obiecująco. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać moich wrażeń z zamkniętej alfy, to zachęcam pod ten adres. Poniżej natomiast macie pełen rozkład jazdy. Wszystko rozpocznie się od przyszłego tygodnia. Ponownie posiadacze PS4 zagrają jako pierwsi. W zeszłej generacji fani Xboxa byli na ich miejscu, szkoda tylko, że PC jak zawsze jest na końcu. Można by było to w końcu zmienić, bo o ile konsolowe wojny to jedno, tak komputery to trochę inna kategoria. Trzeba się z tym chyba pogodzić. Sony i Microsoft mogą walczyć o jakieś specjalne traktowanie, w przypadku PC nie ma na to żadnych szans.

Call of Duty: Modern Warfare dla każdego

Od 12 do 16 września rozpocznie się otwarta beta dla PlayStation. Zaraz potem poznamy szczegóły funkcji crossplay, gdzie będą rywalizować ze sobą gracze ze wszystkich platform. Czegoś takiego w serii jeszcze nie było, ale teoria to jedno, bo praktyka rozpocznie się 19 września i zakończy 23. Pod koniec obecnego miesiąca deweloper zdradzi informacje na temat kampanii, a 7 października zostanie zaprezentowany powracający tryb Special Ops. Wtedy pozostaną już niecałe 3 tygodnie do premiery gry. Przy takiej ilości materiału, wydaje mi się, że podjęcie decyzji o zakupie stanie się o wiele prostsze. Postaram się zaliczyć oba warianty, aby móc potem wypowiedzieć się o każdym z nich. Najbardziej interesuje mnie wersja pod Xbox One X, bo na zwykłym PS4 alfa trochę nie domagała wizualnie. Deweloper podkreśla, że grafika i płynność nie powinny nikogo zawieść, ale jak na razie nie mogłem tego potwierdzić. Gdybyście chcieli, abym coś dokładnie sprawdził, dajcie znać w komentarzach. Teraz pozostaje czekać do następnego tygodnia.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu