Telekomy

Nowa oferta Internetu LTE od Cyfrowego Polsatu - aż pół roku za darmo

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Internetu LTE od Cyfrowego Polsatu - aż pół roku za darmo
13

Wczoraj Cyfrowy Polsat Poinformował o odświeżeniu swojej oferty na mobilny internet domowy, dołączając do niej atrakcyjna promocję dla nowych klientów, którzy mogą z niej korzystać do 6 miesięcy za darmo.

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu (Plus też ma identyczną ofertę) dostępny jest w 5 pakietach od 30 zł do 90 zł. Wszystkie obejmuje ta promocja, z tym że w pakietach za 30 zł i 40 zł jest tylko jeden miesiąc za darmo. Począwszy od planu za 50 zł, możemy już korzystać z nich za darmo przez pół roku. W ten sposób, w przypadku najdroższego pakietu za 90 zł, zaoszczędzić możemy nawet 540 zł.

W każdym z planów mamy określoną paczkę danych dostępną w każdej technologii 2G/3G/LTE - od 30 GB do 100 GB. Natomiast w przypadku, gdy w naszej lokalizacji mamy dobry zasięg LTE, po wykorzystaniu tych pakietów możemy korzystać z LTE bez limitu. Opcja ta dostępna jest od pakietu za 30 zł miesięcznie.

Od nowego sezonu 2018/2019 Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA są dostępne w wyjątkowych ofertach Grupy Polsat. Pakiet IPLA Polsat Sport Premium zapewni fanom najlepszych rozgrywek piłkarskich dostęp do wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na żywo. Transmisjom towarzyszyć będą specjalne programy, przed- i pomeczowe studia, dogłębne analizy, rzeczowi eksperci i komentatorzy oraz goście specjalni. A wszystko w specjalnie zbudowanym najnowocześniejszym i największym studio sportowym w Polsce – zaprojektowanym z myślą o rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, o powierzchni 700 m2, ze ścianą wideo o rozdzielczości 4x4K, oprawą wizualną realizowaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D.

Dla fanów piłki nożnej przygotowana została też dodatkowa oferta na dostęp do kanału Ipla Sport Premium, w którym przez 3 lata transmitowane będą mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy (łącznie będzie można zobaczyć 1000 meczów). Dostęp do tego kanału wyceniony został na 40 zł dodatkowo w większości planów, w najdroższym za 90 zł jest wliczony w cenę abonamentu. Czyli jeśli zależy Wam na jego wykupieniu wraz internetem LTE nie warto kupować tu planów za 50 i 70 zł, bo w sumie zapłacilibyśmy tak samo albo drożej niż za plan za 90 zł.

Źródło: Cyfrowy Polsat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu