Felietony

Nowa oferta połączonych platform cyfrowych nc+ już dostępna

Grzegorz Ułan
Nowa oferta połączonych platform cyfrowych nc+ już dostępna
50

Nowa telewizja cyfrowa nc+, będąca wynikiem kolejnej fuzji na polskim rynku, właśnie oficjalnie została zaprezentowana na dzisiejszej konferencji w hotelu Hilton w Warszawie, a przed chwilą udostępniona na nowej stronie nc+ To co już było wiadome wcześniej z banerów reklamowych, w nowej ofercie...


Nowa telewizja cyfrowa nc+, będąca wynikiem kolejnej fuzji na polskim rynku, właśnie oficjalnie została zaprezentowana na dzisiejszej konferencji w hotelu Hilton w Warszawie, a przed chwilą udostępniona na nowej stronie nc+

To co już było wiadome wcześniej z banerów reklamowych, w nowej ofercie dostępnych będzie 50 kanałów HD w tym 18 na wyłaczność w pakietach cenowych zaczynających się od 39 zł miesięcznie.

Nowy dekoder mediaBOX+ z dyskiem o pojemności 500 GB i możliwością podłączenia do internetu umożliwia nagranie 240 godzin programów w jakości SD lub 80 w HD.

Po podłączeniu go do internetu uzyskamy dostęp do wybranych portali, Youtube czy innych kanałów jak TVN Player, Najlepsze.TVP, SPORT+, CANAL+ Platinum, ale kino+, Kino Świat, HBO HD, National Geographic, Planete+, Dzieci, Da Vinci Learning, Baby TV oraz kanały z filmami na życzenie.

Dzięki ncGO+ będziemy mieli dostęp do wybranych kanałów na urządzeniach mobilnych, które też będą mogły służyć jako pilot do telewizora.

Dla fanów muzyki przygotowano ofertę we współpracy z WiMP - Music+ WiMP jednak za standardową opłatą. Za dostęp Premium - 19,99 zł i Basic - 9,99 zł.

No i na koniec, to co najistotniejsze cennik. Tak jak zapowiadano najtańszy pakiet COMFORT+ będzie w cenie 39 zł (70 kanałów w tym 17 HD), a za pełen dostęp do całej oferty uzyskamy wykupując pakiet ALL INCLUSIVE+ w cenie 199 zł.

Całą ofertę możecie już przejrzeć na nowej stronie połączonych platform - ncplus.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ofertanc+