Komunikatory

Nowa funkcja WhatsAppa sprawi, że będziesz na nim mniej pisał

Kamil Świtalski
Nowa funkcja WhatsAppa sprawi, że będziesz na nim mniej pisał
11

Lepiej późno niż wcale. WhatsApp przygotowuje opcję reakcji na wiadomości!

WhatsApp od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych komunikatorów w Europie. I choć w Polsce na pierwszym miejscu od lat jest Messenger — to trudno odmówić innej propozycji należącej do Facebooka sławy. Z niedowierzaniem przyglądam się jak, mogłoby się wydawać, podstawowe funkcje od dawna znane w innych aplikacjach trafiają nareszcie do WhatsAppa — ale lepiej późno, niż wcale. Skoro już można w wygodny sposób korzystać z komunikatora na kilku urządzeniach jednocześnie, to czas ruszyć dalej i zaserwować kolejne usprawnienie, które sprawi, że będzie się z niego korzystać jeszcze wygodniej. Tym usprawnieniem są... reakcje!

Niebawem WhatsApp doczeka się opcji reakcji na wiadomości

Serduszka, uśmiechy i kilka innych podstawowych reakcji od dawna są w arsenale konkurencyjnych komunikatorów. Jak informuje niezawodny w kwestiach nowości dla komunikatorów serwis WABetainfo, wkrótce analogiczna funkcja dotrze także do WhatsAppa.

Na tę chwilę mowa o wczesnej fazie, w której beta testerzy platformy otrzymali pierwsze powiadomienia o nadchodzących reakcjach. Prawdopodobnie nowe funkcje zostaną oddane do ich dyspozycji w ciągu najbliższych kilku tygodni, a czy i kiedy trafią do wszystkich? Cóż, tutaj pewnie jeszcze długa droga - ale mam nadzieję, że w tak naprawdę wszystko jest tylko kwestią czasu.

Nie będzie to żadna rewolucja w samym komunikatorze - i prawda jest taka, że jest dużo znacznie bardziej naglących braków. Ale jeżeli to są projekty na boku, to miło, że obierają taką formę. Zawsze to wygodniejsze obcowanie z komunikatorem - a przede wszystkim szybsze!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu