Gry

Nowa, darmowa gra Star Wars! Niesamowite pojedynki w kosmosie!

Marcin M. Drews
Nowa, darmowa gra Star Wars! Niesamowite pojedynki w kosmosie!
10

I to jest news dekady - przynajmniej dla starwarsowego geeka! Ledwie kilkanaście dni temu pisałem o tym, że clou Gwiezdnych Wojen były walki w przestrzeni kosmicznej, których tak bardzo nam dziś brak. Jak widać, w wytwórni Disneya czytają Antyweb (taki żarcik - dodaję, zanim ktoś oskarży nas o megal...

I to jest news dekady - przynajmniej dla starwarsowego geeka! Ledwie kilkanaście dni temu pisałem o tym, że clou Gwiezdnych Wojen były walki w przestrzeni kosmicznej, których tak bardzo nam dziś brak. Jak widać, w wytwórni Disneya czytają Antyweb (taki żarcik - dodaję, zanim ktoś oskarży nas o megalomanię). Właśnie ogłoszono nową grę dla pasjonatów X-Winga i Tie Fightera!

Serwery nie wytrzymały. W momencie, gdy piszę ten tekst, nie można dostać się na stronę www.starwarsattacksquadrons.com, gdzie trwają zapisy na beta testing. Ręce mi drżą, tętna wolę nawet nie mierzyć, a przeglądarkę odświeżam co pięć sekund!

29 listopada napisałem na łamach Antyweb:

. Całe to Jedi „mumbo jumbo” z wywijaniem mieczem świetlnym i saltami rodem z chińskich filmów kung fu przyszło dopiero wraz z nową filmową trylogią. Jednym z najlepszych dowodów na poparcie tej tezy jest fakt, iż epizod I, The Phantom Menace, skrytykowany został przede wszystkim za potraktowany po macoszemu wątek walk w kosmosie, których było tyle co kot napłakał, w przeciwieństwie do sutych scen z gumowymi dziwadłami z podwodnej krainy przypominającej świat kucyków... (źródło)

Star Wars: Attack Squadrons ma być darmową produkcją w systemie free-to-play umożliwiającą kosmiczne walki w sieci z udziałem do 16 graczy!

Co wiemy na dziś? Otóż będą dostępne trzy tryby gry.

  • Free to All: walka w trybie death match z udziałem do 16 graczy.
  • Team Dogfight: walka drużynowa.
  • Base Defense: obrona własnej bazy i zarządzanie atakiem na bazę wroga.

Smaczków na tym nie koniec! Będziemy mogli upgrade'ować i tuningować nasze statki, zdobywać nagrody i piąć się po szczeblach kariery pilota Rebelii lub Galaktycznego Imperium! Póki co możemy zaostrzyć sobie smak apetycznym trailerem:

Facebookowy fanpage gry znajdziecie tutaj, natomiast - dla przypomnienia - strona projektu to starwarsattacksquadrons.comNiech Moc będzie z Wami!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu