Sprzęt

Nowe bezprzewodowe słuchawki Nothing ear (1) na pewno będą się wyróżniać

Konrad Kozłowski
Nowe bezprzewodowe słuchawki Nothing ear (1) na pewno będą się wyróżniać
1

Firma Nothing zaprezentowała swoje pierwsze słuchawki bezprzewodowe. Co je wyróżnia na tle konkurencji? Są przezroczyste. No prawie.

Nothing ear (1) cechują się wyjątkowym designem, bo po części są przezroczyste. Cała konstrukcja oczywiście taka być nie mogła, ale na widoku pozostała część elektroniki znajdująca się wewnątrz każdej słuchawki. Użyty od zewnętrznej strony plastik uzupełnia białe elementy oraz gumki, ale na tym przezroczystość zestawu się nie kończy. Dzięki tej samej cesze będziemy mogli zajrzeć do wnętrza pudełka, więc tylko zerknięcie wystarczy, by sprawdzić, czy spakowaliśmy obydwie słuchawki.

Przezroczyste bezprzewodowe słuchawki Nothing ear (1)

Każda ze słuchawek waży 4,7 grama, a komory mierzące 0,34 cm sześciennych mają po jednym pojedynczym dynamicznym przetworniku 11,6 mm. Słuchawki wspierają Bluetooth 5.2 i korzystają z kodeków SBC oraz AAC. Nothing ear (1) oferuje oczywiście funkcję ANC (aktywne wytłumianie szumów), a także gesty dotykowe na zewnętrznych panelach do obsługi słuchawek. Zestaw bez problemu współpracuje z urządzeniami iOS oraz Android, dla których przygotowano także dedykowane aplikacje pozwalające zmieniać ustawienia, role gestów, regulować equalizer, a także wykonywać aktualizacje oprogramowania.

Nothing ear (1)  to niezbędne funkcje i nietypowy design

Użytkownicy będą mogli korzystać z dwóch poziomów wyciszania otoczenia, a także z trybu umożliwiającego usłyszeć to, co dzieje się wokół nas bez wyjmowania słuchawek z uszu. Będą działać w pełni naładowane przez 4 godziny z włączoną funkcją ANC, natomiast bez niej czas pracy wydłuża się do 5,7 godziny. Etui z akumulatorem zapewni w sumie 34 godziny działania, a ładować je można za pomocą złącza USB-C lub bezprzewodowo dzięki Qi.

Nothing ear (1) - cena i dostępność

Cena Nothing ear (1) wynosi 99 euro i wśród 45 krajów, do których nastąpi wysyłka 31 lipca znajduje się Polska. Jeśli nie załapiecie się na pierwszy rzut, to słuchawki będą szerzej dostępne od 17 sierpnia.

Źródło, zdjęcia: GSMArena

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu